روانشناسی

لیست مراکز مشاوره در استان خراسان شمالی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراکز مشاوره استان خراسان شمالی با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

از گذشته تا به امروز بشر همواره به دنبال راهی است تا بتواند به نیازهای خود پاسخ داده و مشکلات خود را به بهترین نحو حل نماید. وجود یک راهنما که دانش و علم کافی برای نشان دادن مسیر درست را دارد می تواند برای رفع مشکلات بسیار موثر واقع شود. امروزه مشاوران و روانشناسان خبره و متعهد آماده خدمت رسانی به افرادی هستند که در گوشه ای از زندگی خود دچار سردرگمی شده اند و به تنهایی نمی توانند از آن رهایی یابند.

مراجعه به یک روانشناس یا مشاور ، صرفا مستلزم بیماران روحی و روانی نیست بلکه افراد می توانند برای کیفیت بخشیدن به هر بخشی از زندگی شخصی خود مثل تربیت کودک و فرزند پروری از راهنمایی های مشاوران و روانشناسان بهره ببرند. برخی از مشکلات مانند افسردگی ، کمرویی و خجالت ، بی اشتهایی ، ترک اعتیاد و … که فرد به تنهایی نمی تواند آن ها را رفع نماید ، مشاوران بر اساس تجربه و علم و دانش خود در رفع مشکل مربوطه تاثیر بسزایی خواهند داشت.

روانشناسان و مشاوران خبره و باتجربه ، در تمام نقاط کشور از جمله استان خراسان شمالی و شهرستان های آن ، اقدام به ارائه خدمات به علاقه مندان می نمایند. در این مقاله لیست و آدرس تمامی مراکز مشاوره استان خراسان شمالی ارائه شده است که می توانید با مراجعه به آن ها ، گام موثری برای رسیدن به اهداف موردنظر خود بردارید.

لیست مراکز مشاوره در استان خراسان شمالی

در این بخش ،  برای سهولت دسترسی علاقه مندان به مراکز و کلینیک های مشاوره در استان خراسان شمالی ، لیست آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

نام مرکز شهر  آدرس  شماره تلفن 
رویش بجنورد خیابان طالقانی شرقی ، جنب تعاونی اعتبار عسگریه ، پلاک ۴۲۷ ۰۵۸-۴۲۲۲۰۵۷۹
رشد بجنورد خیابان طالقانی شرقی ، جنب مجتمع پردیس ۰۵۸-۴۲۲۴۰۸۵۴
دریچه ایمان و امید بجنورد خیابان طالقانی شرقی ، روبروی پاساژ ارم ، پاساژ تاج فر ، طبقه دوم ۰۵۸-۴۲۲۳۱۲۸۸
نوید زندگی بجنورد خیابان طالقانی ، کوچه گرمه ای ، نبش بن بست اول ، مجتمع پزشکی جهانگیری ۰۵۸-۴۲۲۲۵۱۸۷
افق اسفراین خیابان امام رضا (ع) ، طبقه فوقانی آزمایشگاه جاغوری ۰۵۸-۵۷۲۲۸۳۶۲
رها اسفراین خیابان امام خمینی (ره) ، روبروی بانک ملت ، طبقه دوم داروخانه دکتر قربان زاده ۰۵۸-۵۷۲۲۳۹۵۹
آریاوند اسفراین خیابان امام رضا (ع) ، کوچه پزشکان ، طبقه فوقانی ، داروخانه دکتر رضایی نوبت دهی حضوری
اسرار شیروان خیابان جامی شمالی ، نبش چهارراه اول ۰۵۸-۵۶۲۲۷۰۲۵
راه امید آشخانه چهارراه بدر ، طبقه فوقانی ساختمان برق و صنعت و دانش ۰۵۸-۵۲۲۲۱۷۱۷
همراز جاجرم خیابان شهید باهنر ، باهنر ۶ ، طبقه دوم ۰۵۸-۵۳۲۲۷۰۱۱

اسامی مراکز مشاوره که در جدول بالا تقدیم حضورتان گردید صرفا جنبه معرفی دارند و سنجش میزان کیفیت خدمات مشاوره ی آن ها به عهده شخص می باشد.

مشاوره تلفنی جایگزین مشاوره حضوری

بسیاری از افراد تنها راه گفتگو با یک مشاور خبره و یا یک روانشناس متخصص را مراجعه به مراکز مشاوره و یا مطب های روانشناسی می دانند و از خدمات مشاوره تلفنی و غیر حضوری آگاهی چندانی ندارند.

قطعا نمی توان از تاثیر مثبت مشاوره حضوری و گفتگوی چهره به چهره با روانشناسان غافل شد اما گاهی شرایطی پیش می آید که امکان حضور در چنین جلساتی از فرد سلب می شود در این مواقع استفاده از خدمات مشاوران به صورت تلفنی می تواند بهترین راه حل برای حل مسائل پیش آمده باشد.

در مراکز مشاوره تلفنی و روانشناسی ، کارشناسان خبره با توجه به نیاز و مشکل کاربر اقدام به ارائه مشاوره می نمایند. مرکز مشاوره خانواده رایکو یکی از این مراکز است که اقدام به ارائه مشاوره به هم وطنان عزیز در سراسر کشور می نماید. استفاده از مشاوره تلفنی برخی مزیت هایی نسبت به مشاوره حضوری دارد که برخی از آن ها به شرح زیر هستند.

 • مشاوره گیرنده می تواند در کوتاه ترین زمان سوالات خود را از روانشناس بپرسد و پاسخ های مناسبی دریافت کند.
 •  در مشاوره تلفنی نیازی به حضور در محل نیست و شخص می تواند تنها با یک تلفن با مشاور متخصص در آن زمینه صحبت کند. لذا در هزینه رفت و آمد و همچنین در زمان صرفه جویی می شود. حتّی شما می توانید از سراسر کشور بدون داشتن محدودیت مکانی با روانشناس متخصص در ارتباط باشید.
 • گاهی فرد به خاطر افسردگی ، منزوی بودن و گوشه گیری ، کمبود انرژی ، بیماری های مزمن برای مراجعه به مرکز مشاوره امتناع می کند یا برخی ترس از قضاوت شدن دارند و از بیان کردن مشکل خود احساس شرم می کنند که مشاوره تلفنی در این موارد در جهت تغییر این احساسات منفی و پیش داوری ها نسبت به مشکلات بسیار کمک کننده می باشد.
 • از دیگر مزایای مشاوره تلفنی ، پرداخت هزینه است که مراحل آن بسیار آسان می باشد و برای پرداخت هزینه تماس نیازی به کارت به کارت و صرف زمان اضافی برای انتقال وجه نیست. هزینه مشاوره تلفنی مستقیماً روی قبض تلفن شما محاسبه خواهد شد.
 • و …

به طور کلی باید بدانید هیچ وقت برای حل کردن مشکلات دیر نیست و استفاده از خدمات مشاوران و روانشناسان چه به صورت حضوری و چه تلفنی می تواند روش مناسبی برای شروع تغییر و کم کردن دغدغه های فکری باشد. مرکز مشاوره خانواده رایکو با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی خود پاسخگوی سوالات شما در زمینه های روانشناسی و خانواده از سراسر کشور می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراکز مشاوره استان خراسان شمالی با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫۴ نظرها

 1. سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من یک خواهر ۹ ساله دارم که خیلی خیلی ساکته باید براش چی کار کنیم که حرف بزنه چون بخاطر ساکت بودش داره به درس هاش هم لطمه می خوره

  1. با سلام و درود، اقدامات اولیه شما باید به این ترتیب باشد: همدلی خود را اثبات کنید، صبور باشید، از جملات منفی و قضاوت استفاده نکنید، تشویقش کنید.

 2. با سلام خدمت شما و همکارانتان
  من ۱.۵ساله ازدواج کردم زنم استقلال نداره همه صمیمات رو باید خانوادش براش بگیرن حتی برا رفت وامد به خونه پدرمادرم واالدینش باید تصمیم بگیرن وهمین باعث ایجاد مشکل در زندگی ما شده بی زحمت راهنمایی کنین چه کنیم

  1. با سلام و درود، با همسرتان به آرامی صحبت کنید و در حین صحبت به او و خانواده اش احترام بگذارید. به او بگویید که خانواده اش مشاورهای خوبی هستند و شما حتما از راهنمایی آنها استفاده می کنید اما باید تصمیم نهایی را با مشورت با یکدیگر بگیرید همچنین همسرتان را متوجه این موضوع کنید که دخالت های خانواده اش سبب بروز اختلاف و فاصله بین شما شده است. در کاهش وابستگی های فرد وابسته، جر و بحث و دعوا کاملا بی فایده است و اصلا جواب نمی دهد. بهترین کار این است که با محبت و توجه بیشترمان فرد وابسته را بیش از پیش به سمت خودمان جذب کنیم و به این ترتیب احساس تنهایی و انزوا را از او بگیریم. ارتباط صمیمانه ای را با همسرتان برقرار کنید به طوری که حرفهایش را نزد شما بزند و احتیاج به کسی برای شنیدن حرفهایش نداشته باشد و احساس نزدیکی بیشتری با شما بکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
پیج مشاوره دریافت مشاوره