معرفی مراکز

لیست مراکز ترک اعتیاد در استان گلستان

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس مراکز ترک اعتیاد در کشور و هم چنین دریافت مشاوره ترک اعتیاد با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

امروزه یکی از بزرگترین خطری که سلامت جامعه و خانواده را تهدید می کند و به عنوان یکی از بزرگترین معضلات اجتماعی یاد می شود ، اعتیاد است. حتما شما هم عبارت “بلای خانمان سوز” را همراه واژه اعتیاد به وفور شنیده اید. ترکیب این دو وعبارت باهم تا حد زیادی توانسته حق مطلب را در مورد بیماری اعتیاد ادا کند.

در حقیقت اعتیاد به مواد مخدر بخش قابل توجهی از منابع انسانی ، سرمایه های اجتماعی و اقتصادی جامعه را از بین می برد و همچنین علاوه بر ابعاد منفی آشکاری که بر جامعه و خانواده دارد ، دربردارنده ابعاد آسیب زای پنهانی است که به مراتب می تواند بسیار خطرناک تر از ابعاد و صدمات آشکار آن باشد.

افزایش جرائم نشات گرفته از اعتیاد مانند طلاق ، خودکشی ، افسردگی، دزدی ، سرخوردگی اجتماعی ، ایجاد فشار و تنش روانی در خانواده ها ، فروپاشی خانواده ، کوتاهی در تربیت تربیت کودک و ضرر و زیان مالی به جامعه تنها بخشی از پیامدهای اعتیاد درجامعه است.

به دلیل وجود انواع مختلف مواد مخدر و پایین آمدن سن مصرف کنندگان ، توجه جدی به این معضل اجتماعی جزو ملزومات جامعه به شمار می آید. اگر چه تشخیص علائم سوء مصرف مواد مخدر به خصوص در روزهای ابتدایی مصرف به سادگی ممکن نیست اما برخی از تغییرات رفتاری و شخصیتی فرد مصرف کننده می تواند بیانگر این موضوع و از نشانه های اولیه اعتیاد باشد.

افرادی که درگیر اعتیاد هستند برای رهایی خود از دام اعتیاد به دنبال مراکزی هستند که بتوانند با بستری نمودن خود و طی کردن مراحل روان شناختی و مشاوره ای ، خود را نجات بخشند. در این مقاله ما مشخصات مراکز مجاز درمان و کاهش آسیب استان گلستان را ارائه نموده ایم که با بررسی آن ها می توانید نزدیک ترین و مناسب ترین مرکز ترک اعتیاد شهر خود را شناسایی نمایید.

آدرس مراکز ترک اعتیاد در استان گلستان

در این بخش ، برای سهولت دسترسی علاقه مندان به مراکز و کلینیک های ترک اعتیاد در استان گلستان ، لیست آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

نام مرکز شهر  آدرس  تلفن
توسکستان گرگان گرگان – جاده گرگان و گنبد – بعد از جلین – روستای توسکستان ۰۱۷-۱۲۷۴۳۴۲۰
آفتاب رهایی گرگان گرگان – میدان بسیج – آژانس گلستان ۰۱۷-۱۴۴۲۶۶۴۹
عاشقان حیات تازه گرگان گرگان – ناهارخوران – جنب پل سید مسعود ۰۹۱۱-۲۷۱۴۹۸۷
سلامت گستر رامیان رامیان – خیابان امام – کوچه امام ۱۹ – جنب کلانتری ۰۹۱۹-۳۶۶۶۶۹۳
رو به فردا آزادشهر آزادشهر- خیابان شهید بهشتی – جنب اداره دارایی و اورژانس ۱۱۵ ۰۹۱۱-۳۷۲۵۳۹۰
آوای رهایی گنبد گنبد – خیابان ۱۷ شهریور – جنب پزشکی قانونی ۰۹۱۱-۹۶۸۳۱۱۵
شکیبا آق قلا آق قلا – کیلومتر ۲ جاده گنبد – جنب کارواش طالبی ۰۹۱۱-۱۷۲۹۰۹۱۶
روزنه امید علی آباد کتول علی آباد کتول خیابان مهدیه – نبش رسالت ۱۰ ۰۹۱۱-۱۷۱۸۹۲۲
رهایی به زندگی کردکوی کردکوی – بلوار امام رضا غربی – کوچه نژادحسینی ۰۹۳۵-۱۷۱۴۷۱۸
آوای بهشت مینو دشت مینودشت – خیابان پاسداران – روبروی اداره دخانیات ۰۱۷-۴۵۲۲۲۳۶۶
شکوفاگران ۲ کلاله کلاله – کنار پل شهرداری – جنب پلیس +۱۰ ۰۹۱۱-۲۷۲۴۰۷۲
نفس های پاک گالیکش گالیکش – خیابان ۱۷ شهریور – جنب مدرسه حضرت خدیجه ۰۹۱۱-۲۷۶۵۱۶۰
آشیان مهر علی آباد کتول علی آباد کتول – خیابان ورزش – کوچه جنت ۰۱۷-۳۶۲۳۶۵۰۲
طلوع امید بندرگز بندر گز – خیابان انقلاب – انقلاب ۳۸ – دانش ۱۶ – انتهای کوچه ۰۹۱۱-۱۷۷۸۹۹۷
خانه مهر آزادشهر آزادشهر – خیابان گلزار شهدا – بین گلزار شهدا ۱۹ و ۲۱ ۰۱۷-۴۶۷۲۸۱۴۵

لیست مراکز ترک اعتیاد استان گلستان که در جدول بالا تقدیم حضورتان گردیده است از سامانه رسمی ستاد مبارزه با مواد مخدر  استخراج شده است و صرفا جنبه معرفی دارند و سنجش میزان کیفیت خدمات آن ها به عهده شخص می باشد.

مشاوره تلفنی ترک اعتیاد

امروزه روش های مختلفی برای برقراری ارتباط با مشاوران و روانشناسان به منظور استفاده از خدمات مشاوره حضوری و غیرحضوری وجود دارد که هر کدام از آن ها مزایا و معایب مختص به خود را دارند. یکی از شناخته ترین روش های مشاوره ترک اعتیاد که امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است ، مشاوره تلفنی می باشد.

در سال های اخیر مراکز مشاوره تلفنی بستر مناسبی را فراهم نموده است تا افرادی که به هر دلیل از مراجعه به مراکز حضوری مشاوره ترک اعتیاد امتناع می کنند بتوانند از منزل یا هر جای دیگری که مدنظر آن هاست توسط تلفن با بهترین و مجرب ترین مشاوران ارتباط برقرار نمایند.

مرکز مشاوره خانواده رایکو با داشتن مشاوران مجرب در زمینه مشاوره ترک اعتیاد ، این امکان را برای هموطنان عزیز فراهم آورده است تا از هر کجای کشور از طریق تماس تلفنی بتوانند مشاوره دریافت نمایند.

افرادی که در شهرهای دور زندگی می کنند و امکان دسترسی به مشاور موردنظر خود را ندارند یا کسانی که به هر دلیلی نمی توانند به صورت حضوری به یک روانشناس یا مشاور متخصص مراجعه کنند ، مشاوره تلفنی همواره بهترین گزینه محسوب می شود. از سایر مزایای مشاوره تلفنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صرفه جویی در وقت
  • کاهش هزینه ها از جمله حق مشاوره ، هزینه های رفت و آمد و …
  • دسترسی آسان به مشاور موردنظر و برقراری ارتباط موثر با وی
  • امکان افزایش تعداد و ساعات جلسات در صورت نیاز

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس مراکز ترک اعتیاد در کشور و هم چنین دریافت مشاوره ترک اعتیاد با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
پیج مشاوره دریافت مشاوره