معرفی مراکز

لیست مراکز ترک اعتیاد در استان اردبیل

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس مراکز ترک اعتیاد در کشور و هم چنین دریافت مشاوره ترک اعتیاد با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

اعتیاد یک بیماری قابل درمان است. فردی که در دام اعتیاد گرفتار شده است برای رهایی و ترک مواد مخدر باید از لحاظ ذهنی آمادگی لازم برای ترک اعتیاد را داشته باشد چرا که با اجبار و زور و یا بستن و زندانی کردن فرد معتاد به هیچ وجه نخواهید توانست او را درمان کنید.

در واقع اصطلاح “ترک اعتیاد” یک اصطلاح عامیانه است که به روند درمان و بهبود اعتیاد به انواع مواد مخدر از جمله تریاک ، حشیش یا گل ،  کوکائین ، هروئین ، شیشه و … گفته می شود و همانطور که اشاره کردیم اعتیاد یک نوع بیماری است.

در واقع اصطلاح “ترک اعتیاد” را فقط می توانیم به رها کردن ، دفع کردن و یا پاک سازی بدن از مواد مخدر و اعتیاد آور اطلاق کرد که در علم پزشکی به آن سم زدایی گفته می شود چرا که پروسه اصلی درمان اعتیاد پس از پاک سازی بدن از مواد اعتیادآور ، توسط روانپزشک و یا شرکت در جلسات مشاوره روانشناسی انجام می گیرد.

افرادی که درگیر اعتیاد هستند برای رهایی خود از دام اعتیاد به دنبال مراکزی هستند که بتوانند با بستری نمودن خود و طی کردن مراحل روان شناختی و مشاوره ای ، خود را نجات بخشند. در این مقاله ما مشخصات مراکز مجاز درمان و کاهش آسیب استان اردبیل را ارائه نموده ایم که با بررسی آن ها می توانید نزدیک ترین و مناسب ترین مرکز ترک اعتیاد شهر خود را شناسایی نمایید.

آدرس مراکز ترک اعتیاد در استان اردبیل

در این بخش ،  برای سهولت دسترسی علاقه مندان به مراکز و کلینیک های ترک اعتیاد در استان اردبیل ، لیست آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

نام مرکزشهر آدرس تلفن
دانشگاه اردبیلاردبیلاردبیل – علی آباد – خیابان معادی – روبروی مدرسه آموزگار۳۲۲۵۱۵۳۷
احساناردبیلاردبیل – فلکه حکیم نظامی – جنب داروخانه عسگرزاده۳۳۶۲۸۷۶۴
آرتااردبیلاردبیل – میدان مادر – کوچه تربیت یک – پلاک ۱۰۳۳۳۴۵۲۹۱۲
آفاقاردبیلاردبیل – میدان قیام – روبروی درمانگاه دی – اول کوچه یقینه خاتون۳۳۳۳۳۰۶۴
امیداناردبیلاردبیل – سلمان آباد – جنب پل عابر پیاده – ۱۶ متری متری – طبقه فوقانی نانوایی سبلان۳۳۴۷۲۸۳۰
بهبوداردبیلاردبیل – بزرگراه شهدا – نبش کوچه کاج۳۳۴۴۴۴۲۲
شیخ الرئیسمشگین شهرمشگین شهر – خیابان خیام – جنب آزمایشگاه نوریان۳۲۵۲۱۷۶۶
ایثارمشگین شهرمشگین شهر – خیابان ۲۲ بهمن – طبقه سوم – داروخانه دکتر عظیم زاده۳۲۵۴۹۷۲۹
نفسمشگین شهرمشگین شهر – خیابان ابوذر -کوچه بلال – ساختمان سبلان سبز۳۲۵۲۶۰۰۱
امید فرداپارس آبادپارس آباد – خیابان بهشتی – طبقه دوم – ساختمان پزشکان سینا۰۹۱۴۴۱۰۹۵۸۰
حیات نوپارس آبادپارس آباد – اول خیابان پزشکان۳۲۷۳۲۵۳۵
بهستاننیرنیر – خیابان امام خمینی ( ره) – روبروی
بانک سپه
۳۲۸۹۳۹۲۹
هادینیرنیر – خیابان امام خمینی ( ره) – جنب
داروخانه
۰۹۳۹۶۲۵۴۹۵۴
شفابیله سواربیله سوار – روبروی پمپ بنزین
خلخالخلخال – خیابان شهید مظفر عزیزی – ساختمان پزشکان۳۲۴۲۱۴۳۷
میثاق سبزنمیننمین – خیابان شهید مفتح – خیابان محمدیان – ابتدای کوی ساحل۳۲۳۲۷۴۶۴
دکتر عالیسرعینسرعین – چهارراه شهرداری – جنب بانک ملی۳۲۲۳۳۱۱۰
رها ساز مهرپارس آبادپارس آباد – نرسیده به اولتان – داخل کمپ
تحقیقات کشاورزی مغان
۰۹۱۰۴۳۶۸۴۴۲
نیلوفر آبیگرمیشهرستان گرمی – روستای تنگ – انتهای
جاده روستا
۰۹۱۴۷۰۸۳۵۸۹
همیاران پاکاردبیلاردبیل – جاده ارجستان – بعداز بهشت زهرا –
اول حسن باروق
۳۳۹۳۳۶۶۱

لیست مراکز ترک اعتیاد استان اردبیل که در جدول بالا تقدیم حضورتان گردیده است از سامانه رسمی ستاد مبارزه با مواد مخدر  استخراج شده است و صرفا جنبه معرفی دارند و سنجش میزان کیفیت خدمات آن ها به عهده شخص می باشد.

مشاوره تلفنی ترک اعتیاد

به دلیل دیدگاه برخی از افراد نسبت به مشاوره ترک اعتیاد حضوری ، معمولا بسیاری از کسانی که دچار اعتیاد به مواد مخدر هستند از مراجعه حضوری به مراکز مشاوره ترک اعتیاد حضوری خودداری می کنند.

شاید علت این امر ، عدم اعتماد به نفس یا ناتوانی در بازگویی کلیه مسائل و مشکلات فرد معتاد باشد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد معتاد از مراجعه به این مراکز خودداری می کنند. در سال های اخیر مراکز مشاوره تلفنی بستر مناسبی را فراهم نموده است تا افرادی که به هر دلیل از مراجعه به مراکز حضوری مشاوره ترک اعتیاد امتناع می کنند بتوانند از منزل یا هر جای دیگری که مدنظر آن هاست توسط تلفن با بهترین و مجرب ترین مشاوران ارتباط برقرار نمایند.

مرکز مشاوره خانواده رایکو با داشتن مشاوران مجرب در زمینه مشاوره ترک اعتیاد ، این امکان را برای هموطنان عزیز فراهم آورده است تا از هر کجای کشور از طریق تماس تلفنی بتوانند مشاوره دریافت نمایند.

از طریق مشاوره تلفنی ترک اعتیاد به مواد مخدر، در کوتاه‌ترین زمان ممکن افراد می‌توانند به راحتی به مشاوران متخصص در زمینه‌های مختلف اعتیاد دسترسی پیدا کنند. مشاوره ترک اعتیاد تلفنی این امکان را فراهم کرده است تا تنها با یک تماس تلفن و بدون نیاز به مراجعه حضوری ، مشاوران ترک اعتیاد در دسترس باشند.

در مشاوره ترک اعتیاد تلفنی افراد می‌توانند با خیال آسوده تری مشکلات و مسائل خود را مطرح نمایند تا راه حل مناسبی را با توجه به شرایط خود برای ترک اعتیاد دریافت نمایند و همچنین به وسیله آموزش‌هایی که دریافت می‌کنند، از اعتیاد پیشگیری نمایند.

یکی دیگر از مزیت های مشاوره تلفنی در زمینه ترک اعتیاد ، هزینه است چرا که در مشاوره تلفنی ترک اعتیاد هزینه های شما بسیار کاهش می یابد و نکته بسیار مثبت مشاوره تلفنی این است که در بسیاری از شهرها و روستاها مراکز ترک اعتیاد وجود ندارند به همین دلیل تمامی افراد می توانند از هر نقطه ای از کشور به صورت تلفنی با مشاوران متخصص تماس گرفته و نگرانی‌ها ، مشکلات و دغدغه‌های خود را مطرح کنند و از خدمات مشاوره تلفنی بهرمند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس مراکز ترک اعتیاد در کشور و هم چنین دریافت مشاوره ترک اعتیاد با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
پیج مشاوره دریافت مشاوره