معرفی مراکز

لیست دفاتر ازدواج و طلاق در ارومیه

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس و تلفن دفاتر ازدواج و طلاق در ارومیه و همچنین مشاوره ازدواج و طلاق با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

در حقیقت ازدواج، یک اتحاد رسمی، قرارداد و توافق اجتماعی و حقوقی بین دو نفر است که به طور قانونی زندگی خود را از تمامی جهات به یکدیگر متصل می کنند. تا زمانی که زن و شوهر تصمیم به طلاق نگرفته باشند از تعهدات قانونی نسبت به یکدیگر برخوردار خواهند بود. با توجه به مفهوم ازدواج و اهمیت درک فلسفه آن، چنانچه افراد از روی ناآگاهی برای این امر مهم زندگی خود تصمیم بگیرند، در آینده نه چندان دور متحمل عواقب اشتباه خود خواهند شد. که در مواقع حاد این مسئله به جدایی بین زوجین، خواهد انجامید.

یکی از نکاتی که بسیار در تصمیم گیری افراد کمک کننده خواهد بود بهره مندی از مشاوره ازدواج و مشاوره طلاق پیش از تصمیم گیری برای ثبت این دو امر مهم در زندگی می باشد. افراد با کمک گرفتن از مشاوران با تجربه در این دو حوزه مهم می توانند از درست بودن انتخاب و تصمیم خود تا حد زیادی مطمئن شوند و به قولی بی گدار به آب نزنند.

در کشور ما، پیوند ازدواج و طلاق بین زوجین می بایست به صورت رسمی ثبت شود که این کار در دفاتر ثبت ازدواج و طلاق انجام می گیرد. معمولا جوانان برای ثبت خاطرات به یاد ماندنی ازدواج خود، به دنبال آدرس دفاتری هستند که علاوه بر ثبت پیوند آن ها، دارای محیط زیبا و به یاد ماندنی نیز باشد. در این مقاله ما آدرس دفاتر ازدواج و طلاق در ارومیه را ارائه نموده ایم که با بررسی آن ها می توانید نزدیک ترین و مناسب ترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق شهر خود را انتخاب کنید.

آدرس و شماره تلفن دفاتر ثبت ازدواج و طلاق در ارومیه

در این بخش، برای سهولت دسترسی علاقه مندان به آدرس دفاتر ازدواج و طلاق در استان ارومیه، لیست آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

شهر  آدرس دفتر ازدواج و طلاق  شماره تلفن
ارومیه ارومیه – خیابان بعثت – راسته غلامخان – طبقه فوقانی بازار لاله ۰۴۴-۳۲۲۳۵۴۹۹
ارومیه ارومیه – فلکه آبیاری – جنب مسجد نور ۰۴۴-۳۳۸۴۷۴۱۸
ارومیه ارومیه – ۳۲ متری فرهنگیان – کوچه ۲۰ ۰۴۴-۳۳۸۶۹۵۳۵
ارومیه  ارومیه – خیابان جهاد – مجتمع مولانا – طبقه اول – واحد۲ – پلاک۱ ۰۴۴-۳۲۲۴۵۲۵۵
ارومیه ارومیه – خیابان مدرس – خیابان عمار – رو به روی بیمارستان امام خمینی (ره) ۰۴۴-۳۳۴۷۱۵۹۱
ارومیه  ارومیه – فلکه جانبازان – اول خیابان شهید دستغیب – جنب بانک صادرات – دفتر ازدواج ۳۰ و طلاق ۱۳ ارومیه ۰۴۴-۳۲۲۴۴۱۱۶
ارومیه ارومیه – ولی عصر – خیابان خرمشهر – کوی شهید تیلی – پلاک ۳۵ ۰۴۴-۳۲۷۷۷۷۹۰
ارومیه ارومیه – پنجراه – خیابان امینی – رو به روی جهاد دانشگاهی ۰۴۴-۳۲۲۳۴۶۷۹
ارومیه  ارومیه – شیخ تپه – ساختمان اداری مسکونی نهال سبز ۰۴۴-۳۳۳۸۳۲۸۱
ارومیه  ارومیه – خیابان عطائی – جنب داروخانه علیان – ساختمان الماس – پلاک ۱۳۲ ۰۴۴-۳۲۲۴۶۰۲۶
ارومیه ارومیه – امامت – اول بهنق یک – جنب بستنی نعمت ۰۴۴-۳۳۳۷۲۷۷۱
ارومیه ارومیه – پنجراه – ابتدای خیابان مدنی – جنب زیرگذر ۰۴۴-۳۲۲۵۹۳۸۹
ارومیه ارومیه – خیابان مدنی ۳ – نبش کوچه برنج آبادی – پلاک۵۵ ۰۴۴-۳۲۳۸۱۵۴۱
ارومیه ارومیه – خیابان باکری – چهارراه بعثت – رو به روی بانک ملی ۰۴۴-۳۲۳۵۱۵۱۲
ارومیه  ارومیه – خیابان باکری – رو به روی سه راه دانش ۰۴۴-۳۲۲۵۲۹۲۹
ارومیه ارومیه – خیابان ولیعصر- نبش کوچه ۲۱ – شهید حیدر علی حاجی زاده – پلاک ۶ ۰۴۴-۳۲۷۸۹۳۸۹
ارومیه  ارومیه – مدنی یک – پلاک ۷۷ – طبقه فوقانی قنادی کاخ ۰۴۴-۳۲۳۴۳۷۶۱
ارومیه ارومیه – استاد شهریار – رو به روی تالار تخت طاووس – انتهای کوچه ۶ – پلاک ۲۱ ۰۴۴-۳۳۸۲۶۱۳۲
ارومیه ارومیه – میدان امام حسین(گؤل اوستی) – طبقه فوقانی پروتئینی آرزین ۰۴۴-۳۲۲۴۴۵۴۰
ارومیه ارومیه – خیابان امام – طبقه فوقانی پاساژ ستارخان ۰۴۴-۳۲۲۲۲۴۹۳
ارومیه ارومیه – فلکه مادر –  قهوه قاباغی – کوی ۱۰ ۰۴۴-۳۳۸۳۵۶۱۰
ارومیه ارومیه – مدرس – بلوار استاد شهریار – کوی ۴ ۰۴۴-۳۳۸۳۹۸۳۵
ارومیه ارومیه – خیابان کاشانی – رو به روی مرکز بهداشت ارومیه – جنب بانک سامان ۰۴۴-۳۲۲۲۳۸۸۱

مشاوره تلفنی ازدواج و طلاق

امروزه، بیشتر در پیرامون خود با افرادی رو به رو می شویم که پس از ازدواج به دلایل انتظارات بیش از حد از یکدیگر یا به دلیل عدم سازگاری برخی از ویژگی ها و خصوصیات رفتاری و اخلاقی، قادر به تحمل فرد مقابل خود نیستند و مدام در بحث و مشاجره به سر می برند که کم کم این مشکلات باعث ایجاد طلاق عاطفی بین زوجین شده و در نهایت منجر به جدایی میان آن ها خواهد شد.

اهمیت و ضرورت مشاوره قبل از ازدواج اینجا نمایان می شود. چرا که مشاوران و روانشناسان با بررسی ویژگی های اخلاقی و شخصیتی و بر اساس تست های روانشناسی که گرفته می شود به شما خواهند گفت که با چه کسانی نباید ازدواج کرد؟ که تمامی این راهنمایی ها منجر به جلوگیری از طلاق در آینده خواهد شد و باعث می شود دختر و پسر با آگاهی و شناخت یکدیگر، نسبت به شروع زندگی جدید خود اقدام کنند.

ممکن است بسیاری از جوانان به دلیل مشغله های زندگی فرصت کافی برای مراجعه به مراکز مشاوره ازدواج را نداشته باشند و یا به دلایل دیگری مثل کمرویی و خجالت، عدم اعتماد به نفس بالا و … نخواهند در این جلسات شرکت کنند. به همین دلیل مشاوره تلفنی ازدواج یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت راهنمایی های پیش از ازدواج است.

هم چنین زوجینی که در روابط زناشویی خود به مشکل برخورده اند و تصمیم به جدایی گرفته اند بهتر است پیش از اقدام به این کار، به مشورت با مشاوران و روانشناسان متخصص بپردازند و با آگاهی کامل نسبت به این کار اقدام کنند. چرا که انسان ها در مواقع حساس ممکن است احساساتی عمل کرده و دست به اشتباهی بزنند که جبران آن امکان پذیر نباشد. مشاوره تلفنی طلاق، بهترین گزینه برای زوجینی است که به دلایلی از مراجعه به دفاتر مشاوره و یا کلینیک روانشناسان خانواده، معذوریت دارند. چرا که در هر لحظه و در هر موقعیت که اراده کنند، می توانند سوالات و مشکلات خود را با مشاوران در میان گذاشته و بهترین راه حل را دریافت نمایند.

مرکز مشاوره خانواده رایکو، با دارا بودن کادر مجرب روانشناسان و مشاوران در تمامی زمینه های روانشناسی از جمله طلاق و ازدواج به کمک شما آمده است تا بتوانید با دریافت مشاوره تلفنی، در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده، مشکلات خود را مطرح و برطرف نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس و تلفن دفاتر ازدواج و طلاق در ارومیه و همچنین مشاوره ازدواج و طلاق با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
پیج مشاوره دریافت مشاوره