معرفی مراکز

لیست دفاتر ازدواج و طلاق در اهواز

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس و تلفن دفاتر ازدواج و طلاق در اهواز و همچنین مشاوره ازدواج و طلاق با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

یکی از مهم ترین ضرورت های زندگی انسان، ازدواج و تشکیل خانواده می باشد. خانواده اساسی ترین جایگاه برای رشد و پرورش ابعاد شخصیتی انسان محسوب می شود. در حقیقت پیوند ازدواج میان زن و مرد، باعث تکامل آن ها خواهد شد. با توجه به این که ازدواج یکی از مهم ترین بخش های زندگی هر فردی به شمار می آید، لذا برای موفق بودن در این امر و جلوگیری از طلاق در آینده، دارا بودن شرایط لازم برای ثبت این تعهد الزامی می باشد.

جوانی که تصمیم به ازدواج می گیرد باید با خود بسنجد که آیا به بلوغ جسمانی، روانی، عاطفی، اجتماعی، اخلاقی، اقتصادی، ذهنی و فرهنگی رسیده است؟ هدف و انگیزه خود را برای ازدواج مشخص کرده است؟ آیا درباره انتظارات، تکالیف و وظایف خود در زندگی زناشویی اطلاعات کافی دارد؟

پاسخ به این سوالات تا حد زیادی از اشتباه در این امر مقدس جلوگیری می کند و باعث می شود که فرد با آگاهی کامل اقدام به تشکیل زندگی آینده خود نماید. چرا که عدم توجه به این مسائل در بسیاری از موارد از دلایل طلاق محسوب می شوند.

همانطور که می دانید در کشور ما همانند بسیاری از کشورهای دنیا، زن و مرد برای ثبت پیوند ازدواج و یا طلاق میان خود، ملزم به ثبت رسمی آن هستند. دفاتر مجاز ثبت ازدواج و طلاق که در تمامی استان ها دایر و فعال هستند به این کار می پردازند که ما در این مقاله، آدرس دفاتر ازدواج و طلاق را در اهواز برای شما عزیزان ارائه نموده ایم.

آدرس و شماره تلفن دفاتر ثبت ازدواج و طلاق در اهواز

در این بخش، برای سهولت دسترسی علاقه مندان به آدرس دفاتر ازدواج و طلاق در استان اهواز، لیست آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

شهر  آدرس دفتر ازدواج و طلاق  شماره تلفن
اهواز اهواز – کوچه اسفندیار – بین شهید جهانیان و عظیم پلاک ۱۲ – طبقه همکف – شورای حل اختلاف شعبه ۴۴۹ ۰۶۱-۳۲۲۳۸۲۸۶
اهواز اهواز – پادادشهر – خیابان ۱۹ – بلوار جمهوری – پلاک ۸ ۰۶۱-۳۵۵۳۶۷۰۵
اهواز اهواز – خیابان ۱۰ پادادشهر – جنب بانک سپه ۰۶۱-۳۵۵۴۴۵۶۳
اهواز اهواز – کیانپارس – نبش ۱۶ – داخل پاساژ ۰۶۱-۳۳۳۸۲۲۸۵
اهواز اهواز – زیتون کارمندی – خیابان فاطمی – پلاک ۶ ۰۶۱-۳۲۲۱۷۳۱۳
اهواز  اهواز- اول کمپلو – نبش خیابان لشکر – میدان ۱۵ خرداد – پلاک ۱۶۹ ۰۶۱-۳۳۷۹۲۹۸۲
اهواز اهواز – کوی عبداله – میدان امام علی – کوی گندم کار – نبش خیابان بیمارستان سینا – طبقه اول – مجتمع سیلاوی ۰۶۱-۳۵۵۵۷۶۹۰
اهواز  اهواز – کوی مجاهد – خیابان ۲۵ متری فضیلت – پلاک ۳۹ ۰۶۱-۳۳۳۲۰۰۰۶
اهواز  اهواز – دروازه خرم کوشک – مقابل پمپ بنزین خرم کوشک – خیابان شهید فاضلی ۳ – پلاک ۲۳ ۰۶۱-۳۲۲۶۷۶۵۸
اهواز اهواز – حصیر آباد – خیابان ۱۴ – جنب بیمه ایران – نبش سه راه منبع آب ۰۶۱-۳۲۲۶۵۲۴۴
اهواز اهواز – کوی شهرداری – خیابان قریب (۱۵متری) – نبش خیابان فیروز – پلاک ۱۳ ۰۶۱۳۲۲۴۳۱۴۳
اهواز اهواز – کوی باهنر – بلوار معلم – جنب شیرینی سرای شاخه نبات  ۰۶۱-۳۲۲۷۴۴۳۱
اهواز اهواز- گلستان – کوی سعدی – خیابان شهید یدید – بین خیابان شیراز و تربت – مقابل پارک سعدی – مجتمع پادرا  ۰۶۱-۳۳۳۵۷۴۴۷
اهواز اهواز – عین دو – خیابان یکم شرقی ۰۶۱-۳۳۷۸۳۴۸۰
اهواز اهواز – کوی علوی – خیابان فرحانی – خیابان مدارس – بین کیان و فرحانی –  پلاک ۹۷ ۰۶۱-۳۳۳۹۰۲۹۸
اهواز اهواز- اتوبان آیت اله بهبهانی – کانکس پشت بانک صادرات – نبش کوثر ۱ – پلاک ۳۸- طبقه همکف ۰۶۱-۳۵۵۶۲۲۵۸
اهواز اهواز – امانیه – خیابان سقراط شرقی – جنب پست بانک – پلاک ۷۲ ۰۶۱-۳۳۳۳۲۴۰۶
اهواز اهواز – ابتدای فاز ۲ پاداد – جنب مسجد رسول اعظم(ص) ۰۶۱-۳۵۵۳۹۰۹۰
اهواز اهواز – کیانشهر – بلوار امام رضا – مقابل آشپزخانه کیانشهر – خیابان شقایق ۲ ۰۶۱-۳۳۹۰۸۰۷۷

مشاوره تلفنی ازدواج و طلاق

امروزه، بیشتر در پیرامون خود با افرادی رو به رو می شویم که پس از ازدواج به دلایل انتظارات بیش از حد از یکدیگر یا به دلیل عدم سازگاری برخی از ویژگی ها و خصوصیات رفتاری و اخلاقی، قادر به تحمل فرد مقابل خود نیستند و مدام در بحث و مشاجره به سر می برند که کم کم این مشکلات باعث ایجاد طلاق عاطفی بین زوجین شده و در نهایت منجر به جدایی میان آن ها خواهد شد.

اهمیت و ضرورت مشاوره قبل از ازدواج اینجا نمایان می شود. چرا که مشاوران و روانشناسان با بررسی ویژگی های اخلاقی و شخصیتی و بر اساس تست های روانشناسی که گرفته می شود به شما خواهند گفت که با چه کسانی نباید ازدواج کرد؟ که تمامی این راهنمایی ها منجر به جلوگیری از طلاق در آینده خواهد شد و باعث می شود دختر و پسر با آگاهی و شناخت یکدیگر، نسبت به شروع زندگی جدید خود اقدام کنند.

ممکن است بسیاری از جوانان به دلیل مشغله های زندگی فرصت کافی برای مراجعه به مراکز مشاوره ازدواج را نداشته باشند و یا به دلایل دیگری مثل کمرویی و خجالت، عدم اعتماد به نفس بالا و … نخواهند در این جلسات شرکت کنند. به همین دلیل مشاوره تلفنی ازدواج یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت راهنمایی های پیش از ازدواج است.

هم چنین زوجینی که در روابط زناشویی خود به مشکل برخورده اند و تصمیم به جدایی گرفته اند بهتر است پیش از اقدام به این کار، به مشورت با مشاوران و روانشناسان متخصص بپردازند و با آگاهی کامل نسبت به این کار اقدام کنند. چرا که انسان ها در مواقع حساس ممکن است احساساتی عمل کرده و دست به اشتباهی بزنند که جبران آن امکان پذیر نباشد. مشاوره تلفنی طلاق، بهترین گزینه برای زوجینی است که به دلایلی از مراجعه به دفاتر مشاوره و یا کلینیک روانشناسان خانواده، معذوریت دارند. چرا که در هر لحظه و در هر موقعیت که اراده کنند، می توانند سوالات و مشکلات خود را با مشاوران در میان گذاشته و بهترین راه حل را دریافت نمایند.

مرکز مشاوره خانواده رایکو، با دارا بودن کادر مجرب روانشناسان و مشاوران در تمامی زمینه های روانشناسی از جمله طلاق و ازدواج به کمک شما آمده است تا بتوانید با دریافت مشاوره تلفنی، در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده، مشکلات خود را مطرح و برطرف نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس و تلفن دفاتر ازدواج و طلاق در اهواز و همچنین مشاوره ازدواج و طلاق با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
پیج مشاوره دریافت مشاوره