معرفی مراکز

لیست دفاتر ازدواج و طلاق در اردبیل

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس و تلفن دفاتر ازدواج و طلاق در اردبیل و همچنین مشاوره ازدواج و طلاق با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

در حقیقت ازدواج، یک اتحاد رسمی، قرارداد و توافق اجتماعی و حقوقی بین دو نفر است که به طور قانونی زندگی خود را از تمامی جهات به یکدیگر متصل می کنند. تا زمانی که زن و شوهر تصمیم به طلاق نگرفته باشند از تعهدات قانونی نسبت به یکدیگر برخوردار خواهند بود. با توجه به مفهوم ازدواج و اهمیت درک فلسفه آن، چنانچه افراد از روی ناآگاهی برای این امر مهم زندگی خود تصمیم بگیرند، در آینده نه چندان دور متحمل عواقب اشتباه خود خواهند شد. که در مواقع حاد این مسئله به جدایی بین زوجین، خواهد انجامید.

یکی از نکاتی که بسیار در تصمیم گیری افراد کمک کننده خواهد بود بهره مندی از مشاوره ازدواج و مشاوره طلاق پیش از تصمیم گیری برای ثبت این دو امر مهم در زندگی می باشد. افراد با کمک گرفتن از مشاوران با تجربه در این دو حوزه مهم می توانند از درست بودن انتخاب و تصمیم خود تا حد زیادی مطمئن شوند و به قولی بی گدار به آب نزنند.

در کشور ما، پیوند ازدواج و طلاق بین زوجین می بایست به صورت رسمی ثبت شود که این کار در دفاتر ثبت ازدواج و طلاق انجام می گیرد. معمولا جوانان برای ثبت خاطرات به یاد ماندنی ازدواج خود، به دنبال آدرس دفاتری هستند که علاوه بر ثبت پیوند آن ها، دارای محیط زیبا و به یاد ماندنی نیز باشد. در این مقاله ما آدرس دفاتر ازدواج و طلاق در اردبیل را ارائه نموده ایم که با بررسی آن ها می توانید نزدیک ترین و مناسب ترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق شهر خود را انتخاب کنید.

آدرس و شماره تلفن دفاتر ثبت ازدواج و طلاق در اردبیل

در این بخش، برای سهولت دسترسی علاقه مندان به آدرس دفاتر ازدواج و طلاق در استان اردبیل، لیست آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

شهر  آدرس دفتر ازدواج و طلاق  شماره تلفن
اردبیل اردبیل، خیابان نائبی، سه راه دانش به طرف باغمشه، نبش کوچه ۱۹(شهید نجار قابل)، دفتر ازدواج شماره ۳۲ و طلاق شماره ۵ اردبیل ۰۴۵۳۲۲۴۴۵۵۸
اردبیل اردبیل، خاتم النبیین، میدان مادر، جنب بانک صادرات ۰۴۵۳۳۴۴۵۰۴۰
اردبیل  اردبیل، کارشناسان، میدان وصال، شهرک ساحلی، خیابان کاج، کوچه نیلوفر ۳، قطعه ۶۹ ۰۴۵۳۳۷۴۷۳۶۷
اردبیل اردبیل، میدان قیام ۰۴۵۳۳۳۳۱۱۶۶
اردبیل اردبیل، ایستگاه سرعین، جنب بانک ملی ۰۴۵۳۳۲۴۲۴۷۰
اردبیل اردبیل، میدان بعثت، جنب بانک ملت، طبقه ۲ ۰۴۵۳۳۶۳۱۴۶۲
اردبیل  اردبیل، بزرگراه شهدا، نرسیده به چهارراه معجز، از طرف سعدی، طبقه فوقانی شیرینی سرای قصر ۰۴۵۳۳۴۶۱۸۹۲
اردبیل اردبیل، کارشناسان، خیابان فرهنگ یکم، پلاک ۱۷۸ ۰۴۵۳۳۸۱۹۷۷۹
اردبیل اردبیل، بزرگراه شهدا، نرسیده به چهارراه حافظ، کوچه شهید پیله ور، پلاک ۶ ۰۴۵۳۳۷۳۱۲۱۲
اردبیل اردبیل، دروازه مشگین شهر، روبروی کیوسک راهنمایی و رانندگی ۰۴۵۳۳۳۳۴۱۴۲
اردبیل  اردبیل، میدان بعثت(علی آباد)، جنب بانک صادرات ۰۴۵۳۳۶۲۶۹۷۲
اردبیل  اردبیل، دروازه مشگین، به طرف چهارراه حسینیه، جنب داروخانه دکتررضازاده ۰۴۵۳۳۳۳۱۴۸۷
اردبیل اردبیل، بزرگراه شهدا، نبش خیابان بهارستان، دفتر ازدواج ۴۹ اردبیل  ۰۴۵۳۳۳۳۰۶۹۴
اردبیل اردبیل، خیابان شهید دکتر بهشتی، پایین تر از میدان قیام، نرسیده به دروازه مشگین، روبروی بانک تجارت ۰۴۵۳۳۳۳۰۱۵۱
اردبیل  اردبیل، خیابان بعثت، نرسیده به هتل مهدی، ساختمان سینوهه، طبقه دوم، واحد۵ ۰۴۵۳۳۶۱۲۶۷۲
اردبیل اردبیل، سرچشمه، جنب بانک ملت مرکزی ۰۴۵۳۲۲۶۲۱۲۳
اردبیل اردبیل، خیابان دادگستری، روبروی اداره کل ثبت اسناد واملاک، طبقه همکف، ساختمان وکلای پانی ۰۴۵۳۳۲۳۱۸۱۶

مشاوره تلفنی ازدواج و طلاق

امروزه، بیشتر در پیرامون خود با افرادی رو به رو می شویم که پس از ازدواج به دلایل انتظارات بیش از حد از یکدیگر یا به دلیل عدم سازگاری برخی از ویژگی ها و خصوصیات رفتاری و اخلاقی، قادر به تحمل فرد مقابل خود نیستند و مدام در بحث و مشاجره به سر می برند که کم کم این مشکلات باعث ایجاد طلاق عاطفی بین زوجین شده و در نهایت منجر به جدایی میان آن ها خواهد شد.

اهمیت و ضرورت مشاوره قبل از ازدواج اینجا نمایان می شود. چرا که مشاوران و روانشناسان با بررسی ویژگی های اخلاقی و شخصیتی و بر اساس تست های روانشناسی که گرفته می شود به شما خواهند گفت که با چه کسانی نباید ازدواج کرد؟ که تمامی این راهنمایی ها منجر به جلوگیری از طلاق در آینده خواهد شد و باعث می شود دختر و پسر با آگاهی و شناخت یکدیگر، نسبت به شروع زندگی جدید خود اقدام کنند.

ممکن است بسیاری از جوانان به دلیل مشغله های زندگی فرصت کافی برای مراجعه به مراکز مشاوره ازدواج را نداشته باشند و یا به دلایل دیگری مثل کمرویی و خجالت، عدم اعتماد به نفس بالا و … نخواهند در این جلسات شرکت کنند. به همین دلیل مشاوره تلفنی ازدواج یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت راهنمایی های پیش از ازدواج است.

هم چنین زوجینی که در روابط زناشویی خود به مشکل برخورده اند و تصمیم به جدایی گرفته اند بهتر است پیش از اقدام به این کار، به مشورت با مشاوران و روانشناسان متخصص بپردازند و با آگاهی کامل نسبت به این کار اقدام کنند. چرا که انسان ها در مواقع حساس ممکن است احساساتی عمل کرده و دست به اشتباهی بزنند که جبران آن امکان پذیر نباشد. مشاوره تلفنی طلاق، بهترین گزینه برای زوجینی است که به دلایلی از مراجعه به دفاتر مشاوره و یا مطب روانشناسان خانواده، معذوریت دارند. چرا که در هر لحظه و در هر موقعیت که اراده کنند، می توانند سوالات و مشکلات خود را با مشاوران در میان گذاشته و بهترین راه حل را دریافت نمایند.

مرکز مشاوره خانواده رایکو، با دارا بودن کادر مجرب روانشناسان و مشاوران در تمامی زمینه های روانشناسی از جمله طلاق و ازدواج به کمک شما آمده است تا بتوانید با دریافت مشاوره تلفنی، در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده، مشکلات خود را مطرح و برطرف نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس و تلفن دفاتر ازدواج و طلاق در اردبیل و همچنین مشاوره ازدواج و طلاق با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
پیج مشاوره دریافت مشاوره