معرفی مراکز

لیست مراکز مشاوره در استان خراسان جنوبی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراکز مشاوره استان خراسان جنوبی با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

از گذشته تا به امروز بشر همواره به دنبال راهی است تا بتواند به نیازهای خود پاسخ داده و مشکلات خود را به بهترین نحو حل نماید. وجود یک راهنما که دانش و علم کافی برای نشان دادن مسیر درست را دارد می تواند برای رفع مشکلات بسیار موثر واقع شود. امروزه مشاوران و روانشناسان خبره و متعهد آماده خدمت رسانی به افرادی هستند که در گوشه ای از زندگی خود دچار سردرگمی شده اند و به تنهایی نمی توانند از آن رهایی یابند.

مراجعه به یک روانشناس یا مشاور ، صرفا مستلزم بیماران روحی و روانی نیست بلکه افراد می توانند برای کیفیت بخشیدن به هر بخشی از زندگی شخصی خود مثل تربیت کودک و فرزند پروری از راهنمایی های مشاوران و روانشناسان بهره ببرند. برخی از مشکلات مانند افسردگی ، کمرویی و خجالت ، بی اشتهایی ، ترک اعتیاد و … که فرد به تنهایی نمی تواند آن ها را رفع نماید ، مشاوران بر اساس تجربه و علم و دانش خود در رفع مشکل مربوطه تاثیر بسزایی خواهند داشت.

روانشناسان و مشاوران خبره و باتجربه ، در تمام نقاط کشور از جمله استان خراسان جنوبی و شهرستان های آن ، اقدام به ارائه خدمات به علاقه مندان می نمایند. در این مقاله لیست و آدرس تمامی مراکز مشاوره استان خراسان جنوبی ارائه شده است که می توانید با مراجعه به آن ها ، گام موثری برای رسیدن به اهداف موردنظر خود بردارید.

لیست مراکز مشاوره در استان خراسان جنوبی

در این بخش ،  برای سهولت دسترسی علاقه مندان به مراکز و کلینیک های مشاوره در استان خراسان جنوبی ، لیست آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

نام مرکز شهر  آدرس  شماره تلفن 
سارا بیرجند بیرجند ، خیابان مدرس ، خیابان عدالت ، نبش شهید فلاحی ، پلاک ۱۱ ۰۵۶-۳۲۴۴۷۶۱۱
امین بیرجند بیرجند ، خیابان طالقانی ، طالقانی۱۲، ساختمان پزشکان پارس ۰۵۶-۳۲۲۳۳۴۱۰
نوید بیرجند بیرجند ، خیابان مدرس ، مدرس ۶۱ ، پلاک ۵ ۰۵۶-۳۲۲۲۷۷۷۹
امید بیرجند بیرجند ، خیابان مفتح ، کلینیک قائم ، طبقه همکف ، موسسه مشاوره امید ۰۵۶-۳۲۴۴۲۳۰۱
همراه شما بیرجند بیرجند ، میدان شهداء ، خیابان دانشگاه ، دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی ۰۵۶-۳۲۲۲۱۶۳۴
رویش بیرجند بیرجند ، خیابان شهید محلاتی ، روبروی دانشگاه آزاد ، جنب شهر کتاب ، پلاک ۱۱ ۰۵۶-۳۲۳۴۲۳۸۲
میثاق بیرجند بیرجند ، خیابان طالقانی ، طالقانی۸ ۰۵۶-۳۲۲۲۳۲۳۹
ترنم زندگی قاینات قاین ، خیابان شهیدکلاهدوز ، ساختمان پزشکان ولیعصر ، طبقه اول ۰۵۶-۳۲۵۳۰۸۱۹
وصال قاینات قاین ، میدان شهید مطهری(میدان معلم) ، ساختمان قدیم اداره بهزیستی شهرستان قاین ۰۵۶-۳۲۵۳۱۴۸۶
صبا قاینات قاین ، خیابان امام خمینی(ره) ، امام خمینی۱ ، طبقه فوقانی رستوران سرو ناز ، ساختمان پزشکان ایرانیان ۰۵۶-۳۲۵۲۷۸۱۹
میعاد قاینات قاین ، خیابان شهید رجایی ، پایین تر از میدان ۷تیر ۰۵۶-۳۲۵۲۸۰۴۱
آفرینش طبس طبس ، شهرک زیباشهر ، امام حسین ۱۰ ۰۵۶-۳۲۸۳۴۴۱۳
پویش طبس طبس ، بلوار شهید بهشتی جنوبی ، خیابان مجتهد نجفی ، پلاک۴ ۰۵۶-۳۲۸۲۶۰۶۵
موفقیت بشرویه بشرویه ، خیابان مالک اشتر ، روبروی خیریه علی ابن ابیطالب ، جانبازان۴ ۰۵۶-۳۲۷۷۵۳۷۹
راه مهربانی نهبندان نهبندان ، میدان شهداء ، بین شهداء۱ و ۳ ، روبروی بانک مسکن ، طبقه فوقانی لوازم خانگی ۰۵۶-۳۲۶۲۶۰۳۰
مهرآفرین فردوس فردوس ، خیابان امام خمینی(ره) ، چهارراه شهربانی ، جنب بانک مسکن ، پلاک ۲۲ ۰۵۶-۳۲۷۳۲۹۱۱
رهگشا زیرکوه زیرکوه ، خیابان شهید رجایی ، بعد از چهار راه فرمانداری ۰۵۶-۳۲۵۰۳۴۵۴
پیام سربیشه سربیشه ، خیابان مطهری ، روبروی آموزش و پرورش ، ساختمان اداره بهزیستی سابق ۰۵۶-۳۶۲۴۴۳۴
راه سفید خوسف خوسف ، ابتدای بلوار امام خمینی(ره) ، جنب جرثقیل حیدری ۰۵۶-۳۲۴۷۵۲۰۰

اسامی مراکز مشاوره که در جدول بالا تقدیم حضورتان گردید صرفا جنبه معرفی دارند و سنجش میزان کیفیت خدمات مشاوره ی آن ها به عهده شخص می باشد.

آیا با خدمات مشاوره تلفنی آشنا هستید؟

شرکت در جلسات مشاوره و یا ملاقات حضوری با یک روانشناس مجرب ، قطعا تاثیر مثبتی خواهد داشت اما گاهی اوقات ، برخی به دلایلی امکان مراجعه حضوری به مراکز و کلینیک های روانشناسی را ندارند در این مواقع مشاوره تلفنی می تواند بهترین راه حل برای آن ها باشد.

در مراکز مشاوره تلفنی و روانشناسی ، کارشناسان خبره با توجه به نیاز و مشکل کاربر اقدام به ارائه مشاوره می نمایند. مرکز مشاوره خانواده رایکو یکی از این مراکز است که اقدام به ارائه مشاوره به هم وطنان عزیز در سراسر کشور می نماید. استفاده از مشاوره تلفنی برخی مزیت هایی نسبت به مشاوره حضوری دارد که برخی از آن ها به شرح زیر هستند.

 • مشاوره گیرنده می تواند در کوتاه ترین زمان سوالات خود را از روانشناس بپرسد و پاسخ های مناسبی دریافت کند.
 •  در مشاوره تلفنی نیازی به حضور در محل نیست و شخص می تواند تنها با یک تلفن با مشاور متخصص در آن زمینه صحبت کند. لذا در هزینه رفت و آمد و همچنین در زمان صرفه جویی می شود. حتّی شما می توانید از سراسر کشور بدون داشتن محدودیت مکانی با روانشناس متخصص در ارتباط باشید.
 • گاهی فرد به خاطر افسردگی ، منزوی بودن و گوشه گیری ، کمبود انرژی ، بیماری های مزمن برای مراجعه به مرکز مشاوره امتناع می کند یا برخی ترس از قضاوت شدن دارند و از بیان کردن مشکل خود احساس شرم می کنند که مشاوره تلفنی در این موارد در جهت تغییر این احساسات منفی و پیش داوری ها نسبت به مشکلات بسیار کمک کننده می باشد.
 • از دیگر مزایای مشاوره تلفنی ، پرداخت هزینه است که مراحل آن بسیار آسان می باشد و برای پرداخت هزینه تماس نیازی به کارت به کارت و صرف زمان اضافی برای انتقال وجه نیست. هزینه مشاوره تلفنی مستقیماً روی قبض تلفن شما محاسبه خواهد شد.
 • و …

به طور کلی باید بدانید هیچ وقت برای حل کردن مشکلات دیر نیست و استفاده از خدمات مشاوران و روانشناسان چه به صورت حضوری و چه تلفنی می تواند روش مناسبی برای شروع تغییر و کم کردن دغدغه های فکری باشد. مرکز مشاوره خانواده رایکو با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی خود پاسخگوی سوالات شما در زمینه های روانشناسی و خانواده از سراسر کشور می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراکز مشاوره استان خراسان جنوبی با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

 1. سلام خسته نباشید شوهر من ۲۶ سالشه اعتیاد به کریستال و شیشه داره…
  خانوادش این موضوع رو فهمیدن و یه شب بدون اینکه منو درجریان قرار بدن و به زور شوهرمو بردن کمپ ترک اعتیاد
  میخواستم ببینم ایا جواب میده این کارشون؟

  1. با سلام، از آنجایی که یکی از اصولی ترین و اساسی ترین موارد در ترک اعتیاد این است که فرد متقاضی با اراده خود وارد روند ترک شود و به صورت اجباری دقیقا همین اصل مهم را زیر پا می گذارد، پس می توان گفت که این شرایط نمی تواند به آن صورت که لازم است اثر بخش باشد، افرادی که در این کمپ ها مسئولیت افراد را بر عهده دارند، بعضا رفتار بسیار بدی داشته و در بعضی از موارد تحقیر کلامی و ضرب شتم یکی از بخش های جدا نشدنی این کمپ های ترک اعتیاد است که این مورد انگیزه را در افراد به طور کلی از بین می برد.
   از طرفی در کمپ ها، روشی که برای از بین بردن اعتیاد در فرد اجرا می کنند بسیار غیر اصولی است و حتی اگر کسی به صورت دلخواه وارد این مکان شود، یک راه غیر اصولی و غیر پزشکی را برای درمان بیماری اعتیاد پیدا کرده است و حتی در این صورت هم درصد موفقیت بسیار کمی برای او وجود خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
پیج مشاوره دریافت مشاوره