معرفی مراکز

لیست مراکز ترک اعتیاد در استان مرکزی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس مراکز ترک اعتیاد در کشور و هم چنین دریافت مشاوره ترک اعتیاد با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

امروزه یکی از بزرگترین خطری که سلامت جامعه و خانواده را تهدید می کند و به عنوان یکی از بزرگترین معضلات اجتماعی یاد می شود ، اعتیاد است. حتما شما هم عبارت “بلای خانمان سوز” را همراه واژه اعتیاد به وفور شنیده اید. ترکیب این دو وعبارت باهم تا حد زیادی توانسته حق مطلب را در مورد بیماری اعتیاد ادا کند.

در حقیقت اعتیاد به مواد مخدر بخش قابل توجهی از منابع انسانی ، سرمایه های اجتماعی و اقتصادی جامعه را از بین می برد و همچنین علاوه بر ابعاد منفی آشکاری که بر جامعه و خانواده دارد ، دربردارنده ابعاد آسیب زای پنهانی است که به مراتب می تواند بسیار خطرناک تر از ابعاد و صدمات آشکار آن باشد.

افزایش جرائم نشات گرفته از اعتیاد مانند طلاق ، خودکشی ، افسردگی، دزدی ، سرخوردگی اجتماعی ، ایجاد فشار و تنش روانی در خانواده ها ، فروپاشی خانواده ، کوتاهی در تربیت تربیت کودک و ضرر و زیان مالی به جامعه تنها بخشی از پیامدهای اعتیاد درجامعه است.

به دلیل وجود انواع مختلف مواد مخدر و پایین آمدن سن مصرف کنندگان ، توجه جدی به این معضل اجتماعی جزو ملزومات جامعه به شمار می آید. اگر چه تشخیص علائم سوء مصرف مواد مخدر به خصوص در روزهای ابتدایی مصرف به سادگی ممکن نیست اما برخی از تغییرات رفتاری و شخصیتی فرد مصرف کننده می تواند بیانگر این موضوع و از نشانه های اولیه اعتیاد باشد.

افرادی که درگیر اعتیاد هستند برای رهایی خود از دام اعتیاد به دنبال مراکزی هستند که بتوانند با بستری نمودن خود و طی کردن مراحل روان شناختی و مشاوره ای ، خود را نجات بخشند. در این مقاله ما مشخصات مراکز مجاز درمان و کاهش آسیب استان مرکزی را ارائه نموده ایم که با بررسی آن ها می توانید نزدیک ترین و مناسب ترین مرکز ترک اعتیاد شهر خود را شناسایی نمایید.

آدرس مراکز ترک اعتیاد در استان مرکزی

در این بخش ، برای سهولت دسترسی علاقه مندان به مراکز و کلینیک های ترک اعتیاد در استان مرکزی ، لیست آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

نام مرکزشهر آدرس 
آتیه نواراکاراک – خیابان ﺷﻬﻴﺪﺷﻴﺮودی – اﺑﺘﺪای ﻛﻮﭼﻪ ﺧﺮم
آراداراکاراک – خیابان ﻣﻠک – خیابان ۱۷ شهریور – روبروی مسجد سلطان
آرماناراکاراک – خیابان محسنی – روﺑﺮوی ﺑﺎﻧک ﻣﺴﻜﻦ – ﻃﺒﻘﻪ ﺑﺎﻻی ﭘﺮده ﺳﺮای اﻳﺮاﻧﻴﺎن
آوای مهراراکاراک – ﻣﻴﺪان اﻧﻘﻼب – اﺑﺘﺪای ﺟﺎده ﻛﺮﻫﺮود – ﺟﻨﺐ ﺗﺎﻻر اﻳﺮاﻧﻴﺎن
اویسااراکاراک – خیابان ﺷﺮیعتی – اﺑﺘﺪای ورودی ﺷﻬﺮک ﮔﺮدو – ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ﻓﺪک – ﻃﺒﻘﻪ ۲ – واﺣﺪ ۲
بشیراراکاراک – خیابان ﻗﺎﺋﻢ ﻣﻘﺎم – ﭼﻬﺎرراه ادﺑﺠﻮ – ﻃﺒﻘﻪ ﻓﻮﻗﺎنی ﺑﻴﻤﻪ اﻳﺮان
رهاییاراکاراک – خیابان آل اﺣﻤﺪ – روﺑﺮوی ﺣﺴﻴﻨﻴﻪ ﻗﺪس
فانوساراکاراک خیابان ادﺑﺠﻮ – خیابان ﭘﺮوﻳﻦ اﻋﺘﺼﺎمی – ﻃﺒﻘﻪ ﻓﻮﻗﺎنی ﻣﺼﺎﻟﺢ ﻓﺮوشی ﻣﻘﺪم
فردای بهتراراکاراک خیابان داوران – ﺟﻨﺐ داروﺧﺎﻧﻪ ﺟﺎﻟﻴﻨﻮس – اﺑﺘﺪای ﻛﻮﭼﻪ ﺷﻬﻴﺪ ﻣﻮﭼﺎنی
کیاناراکاراک – خیابان ﻃﺎﻟﻘﺎنی – ﺑﻌﺪاز ﭘﻞ ﻣﺸﺘﺎقی – ﻧﺒﺶ ﻛﻮﭼﻪ ﻃﻠﻮع – ﺟﻨﺐ دﺑﻴﺮﺳﺘﺎن زﻳﻨﺐ ﻛﺒﺮی
فردوسساوهساوه – خیابان طالقانی – خیابان سازمان آب – نرسیده به میدان خلیجفارس – جنب آهنگری
امید به آزادیشازندشازند – روستای بازنه
راه یافتگانکمیجانکمیجان – نرسیده به شهرداری
آینده روشندلیجاندلیجان – جاده کمربندی – کشتارگاه سابق
امیدانخمینخمین – ابتدای جاده گلپایگان – قطب صنعتی
جویان امیدداود آبادشهر داود آباد – بلوار شهید حاج حبیب اله داودآبادی
نسیم سبز هوشیاریاراکاراک – انتهای داوران – جنب پارک غدیر
نجات یافتگاناراکاراک – روستای سوسن آباد
راه سبز، اوج رهاییاراکاراک – انتهای خیابان دانشگاه – جنب قنادی بله برون
طلوع مهر دیگراراکاراک – ۲۰ متری فوتبال – بالاتر از چهارراه فوتبال – سمت چپ

لیست مراکز ترک اعتیاد استان مرکزی که در جدول بالا تقدیم حضورتان گردیده است از سامانه رسمی ستاد مبارزه با مواد مخدر  استخراج شده است و صرفا جنبه معرفی دارند و سنجش میزان کیفیت خدمات آن ها به عهده شخص می باشد.

مشاوره تلفنی ترک اعتیاد

امروزه روش های مختلفی برای برقراری ارتباط با مشاوران و روانشناسان به منظور استفاده از خدمات مشاوره حضوری و غیرحضوری وجود دارد که هر کدام از آن ها مزایا و معایب مختص به خود را دارند. یکی از شناخته ترین روش های مشاوره ترک اعتیاد که امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است ، مشاوره تلفنی می باشد.

در سال های اخیر مراکز مشاوره تلفنی بستر مناسبی را فراهم نموده است تا افرادی که به هر دلیل از مراجعه به مراکز حضوری مشاوره ترک اعتیاد امتناع می کنند بتوانند از منزل یا هر جای دیگری که مدنظر آن هاست توسط تلفن با بهترین و مجرب ترین مشاوران ارتباط برقرار نمایند.

مرکز مشاوره خانواده رایکو با داشتن مشاوران مجرب در زمینه مشاوره ترک اعتیاد ، این امکان را برای هموطنان عزیز فراهم آورده است تا از هر کجای کشور از طریق تماس تلفنی بتوانند مشاوره دریافت نمایند.

افرادی که در شهرهای دور زندگی می کنند و امکان دسترسی به مشاور موردنظر خود را ندارند یا کسانی که به هر دلیلی نمی توانند به صورت حضوری به یک روانشناس یا مشاور متخصص مراجعه کنند ، مشاوره تلفنی همواره بهترین گزینه محسوب می شود. از سایر مزایای مشاوره تلفنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صرفه جویی در وقت
  • کاهش هزینه ها از جمله حق مشاوره ، هزینه های رفت و آمد و …
  • دسترسی آسان به مشاور موردنظر و برقراری ارتباط موثر با وی
  • امکان افزایش تعداد و ساعات جلسات در صورت نیاز

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس مراکز ترک اعتیاد در کشور و هم چنین دریافت مشاوره ترک اعتیاد با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
پیج مشاوره دریافت مشاوره