معرفی مراکز

لیست مراکز ترک اعتیاد در استان قزوین

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس مراکز ترک اعتیاد در کشور و هم چنین دریافت مشاوره ترک اعتیاد با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

اعتیاد، یکی از بزرگترین معضلات اجتماعی است که سلامت جامعه و خانواده را به خطر می اندازد و تهدیدی بزرگ برای آن ها به شمار می آید. در حقیقت اعتیاد به مواد مخدر باعث از بین رفتن بخش قابل توجهی از منابع انسانی ، سرمایه های اجتماعی و اقتصادی جامعه می شود و علاوه بر ابعاد منفی آشکاری که بر جامعه و خانواده دارد ، دربردارنده ابعاد آسیب زای پنهانی است که به مراتب می تواند بسیار خطرناک تر از ابعاد و صدمات آشکار آن باشد.

افزایش جرائم نشات گرفته از اعتیاد مانند طلاق ، خودکشی ، افسردگی، دزدی ، سرخوردگی اجتماعی ، ایجاد فشار و تنش روانی در خانواده ها ، فروپاشی خانواده ، کوتاهی در تربیت تربیت کودک و ضرر و زیان مالی به جامعه تنها بخشی از پیامدهای اعتیاد درجامعه است.

به دلیل وجود انواع مختلف مواد مخدر و پایین آمدن سن مصرف کنندگان ، توجه جدی به این معضل اجتماعی جزو ملزومات جامعه به شمار می آید. اگر چه تشخیص علائم سوء مصرف مواد مخدر به خصوص در روزهای ابتدایی مصرف به سادگی ممکن نیست اما برخی از تغییرات رفتاری و شخصیتی فرد مصرف کننده می تواند بیانگر این موضوع و از نشانه های اولیه اعتیاد باشد.

افرادی که درگیر اعتیاد هستند برای رهایی خود از دام اعتیاد به دنبال مراکزی هستند که بتوانند با بستری نمودن خود و طی کردن مراحل روان شناختی و مشاوره ای ، خود را نجات بخشند. در این مقاله ما مشخصات مراکز مجاز درمان و کاهش آسیب استان قزوین را ارائه نموده ایم که با بررسی آن ها می توانید نزدیک ترین و مناسب ترین مرکز ترک اعتیاد شهر خود را شناسایی نمایید.

آدرس مراکز ترک اعتیاد در استان قزوین

در این بخش ، برای سهولت دسترسی علاقه مندان به مراکز و کلینیک های ترک اعتیاد در استان قزوین ، لیست آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

نام مرکزشهر آدرس شماره تلفن
آتیهقزوینقزوین – الوند – ده متری جنب داروخانه دکتر ابوترابی۰۲۸-۳۲۲۳۳۸۴۴
آرادتاکستانقزوین – تاکستان – خیابان امام خمینی – روبروی شهرداری – طبقه فوقانی مجتمع سیمرغ۰۲۸-۳۵۲۴۹۵۲۱
آریاقزوینقزوین – خیابان جانبازان – ۳۰ متری پیروزی – جنب داروخانه دکتر غفاری – ساختمان آریا۰۲۸-۳۳۶۸۰۲۹۱
آزادیآبیکقزوین – آبیک – پاساژ آزادی۰۲۸-۳۲۸۲۲۴۷۴
آوای زندگیآبیکقزوین – آبیک – خیابان شهید رجایی – کوچه ۲۱۰۲۸-۳۲۸۹۰۸۱۸
ارمغانقزوینقزوین – خیابان نادری جنوبی – نرسیده به کوچه زرآبادی – ساختمان ماهان۰۲۸-۳۳۲۳۸۶۱۳
اعتمادقزوینقزوین – الوند- ده متری – کوچه ۳ خلخالی – طبقه ۲۰۲۸-۳۲۲۴۲۸۱۳
امینقزوینقزوین – خیابان منبع آب – جنب کوچه رسالت۰۲۸-۳۳۳۳۷۵۱۷
بهنودبویین زهراقزوین – بویین زهرا – خیابان ولیعصر غربی۰۲۸-۳۴۲۲۵۸۸۳
بهبودمحمودآبادقزوین – محمود آباد – خیابان امام خمینی – جنب خانه بهداشت۰۲۸-۳۳۲۶۳۸۵۱
پاکانقزوینقزوین – بویین زهرا – بلوار طالقانی – نبش کوچه گلستان ۸۰۲۸-۳۴۴۲۷۰۵۹
تابناکقزوینقزوین – بیدستان – خیابان ۱۶ متری – جنب شیرینی گل گندم۰۲۸-۳۲۳۲۶۷۳۵
۲۲ بهمنقزوینقزوین – خیابان راه آهن – بیمارستان ۲۲ بهمن۰۲۸-۳۳۵۷۸۵۰۶
نیکقزوینقزوین – تاکستان – خیابان غفاری – پاساژ رویال۰۲۸-۳۵۲۴۴۹۴۹
ناجیقزوینقزوین – شریفیه – خیابان ولی عصر – نبش کوچه شاهد ۹۰۲۸-۳۲۳۷۲۵۵۳
متینقزوینقزوین – میدان دهخدا – بازارچه مروارید۰۲۸-۳۳۷۷۷۹۲۹
فردیسقزوینقزوین – مهرگان – درمانگاه شبانه روزی جهان۰۲۸-۳۲۵۲۵۹۷۲
طلوعقزوینقزوین – ناصرآباد – خیابان امام خمینی – روبروی دبستان – طبقه فوقانی داروخانه دکتر غیاثوند۰۲۸-۳۳۵۹۵۵۳۵

لیست مراکز ترک اعتیاد استان قزوین که در جدول بالا تقدیم حضورتان گردیده است از سامانه رسمی ستاد مبارزه با مواد مخدر  استخراج شده است و صرفا جنبه معرفی دارند و سنجش میزان کیفیت خدمات آن ها به عهده شخص می باشد.

مشاوره تلفنی ترک اعتیاد

امروزه روش های مختلفی برای برقراری ارتباط با مشاوران و روانشناسان به منظور استفاده از خدمات مشاوره حضوری و غیرحضوری وجود دارد که هر کدام از آن ها مزایا و معایب مختص به خود را دارند. یکی از شناخته ترین روش های مشاوره ترک اعتیاد که امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است ، مشاوره تلفنی می باشد.

در سال های اخیر مراکز مشاوره تلفنی بستر مناسبی را فراهم نموده است تا افرادی که به هر دلیل از مراجعه به مراکز حضوری مشاوره ترک اعتیاد امتناع می کنند بتوانند از منزل یا هر جای دیگری که مدنظر آن هاست توسط تلفن با بهترین و مجرب ترین مشاوران ارتباط برقرار نمایند.

مرکز مشاوره خانواده رایکو با داشتن مشاوران مجرب در زمینه مشاوره ترک اعتیاد ، این امکان را برای هموطنان عزیز فراهم آورده است تا از هر کجای کشور از طریق تماس تلفنی بتوانند مشاوره دریافت نمایند.

افرادی که در شهرهای دور زندگی می کنند و امکان دسترسی به مشاور موردنظر خود را ندارند یا کسانی که به هر دلیلی نمی توانند به صورت حضوری به یک روانشناس یا مشاور متخصص مراجعه کنند ، مشاوره تلفنی همواره بهترین گزینه محسوب می شود. از سایر مزایای مشاوره تلفنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صرفه جویی در وقت
  • کاهش هزینه ها از جمله حق مشاوره ، هزینه های رفت و آمد و …
  • دسترسی آسان به مشاور موردنظر و برقراری ارتباط موثر با وی
  • امکان افزایش تعداد و ساعات جلسات در صورت نیاز

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس مراکز ترک اعتیاد در کشور و هم چنین دریافت مشاوره ترک اعتیاد با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫۴ نظرها

    1. با سلام و درود، با توجه به رسیدگی بهتر به امور افراد بیمار و دچار اعتیاد در کلینیک های ترک اعتیاد و محدود بودن تعداد آنها در برخی مناطق، ظرفیت این مراکز تقریبا با سرعت پر می شود، می توانید به نزدکترین مراکز به محل سکونت خود مراجعه نموده و برای اقدامات بعدی هماهنگ کنید؛ لازم به ذکر است بهتر است قبل از مراجعه حضوری، با مرکز مربوطه تماس حاصل کرده تا از فعالیت آنها اطمینان حاصل نمایید.

  1. سلام کسایی که مشکل مالی دارند و نمیتونند هزینه روان شناس و کلینیک و مشاوره بدند ولی میخان ترک کنند باسد چیکار کنند

    1. با سلام و درود، یکی از راه های موجود، ترک اعتیاد در منزل است. باید بدانید که ترک اعتیاد در منزل دشوار است اما به هیچ وجه محال نیست. برخی افراد توانسته‌اند مصرف مواد و الکل را کنار بگذارند و به زندگی بدون مصرف مواد برگردند؛ بنابراین، مهم است که شما روحیه خود را حفظ کنید و در این مسیر ناامید نشوید. ترک اعتیاد در خانه نیازمند زمان، انگیزه و حمایت دارد و شما می‌توانید با تعهد به تغییر بر اعتیاد خود غلبه کنید و دوباره کنترل زندگی خود را به دست بیاورید. به دوستان و اعضای خانواده تکیه کنید: داشتن دوستان و اطرافیان مشوق یکی از ارزشمندترین سرمایه‌ها برای ترک اعتیاد در خانه است. اگر روابط اجتماعی گذشته شما شامل افرادی بود که آن‌ها نیز به اعتیاد دچار بودند لازم است اکنون ارتباطات جدیدتری برقرار کنید و با افرادی دوست شوید که به اعتیاد دچار نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
پیج مشاوره دریافت مشاوره