معرفی مراکز

لیست مراکز ترک اعتیاد در استان خوزستان

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس مراکز ترک اعتیاد در کشور و هم چنین دریافت مشاوره ترک اعتیاد با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

امروزه یکی از بزرگترین خطری که سلامت جامعه و خانواده را تهدید می کند و به عنوان یکی از بزرگترین معضلات اجتماعی یاد می شود ، اعتیاد است. حتما شما هم عبارت “بلای خانمان سوز” را همراه واژه اعتیاد به وفور شنیده اید. ترکیب این دو عبارت باهم تا حد زیادی توانسته حق مطلب را در مورد بیماری اعتیاد ادا کند.

در حقیقت اعتیاد به مواد مخدر بخش قابل توجهی از منابع انسانی ، سرمایه های اجتماعی و اقتصادی جامعه را از بین می برد و همچنین علاوه بر ابعاد منفی آشکاری که بر جامعه و خانواده دارد ، دربردارنده ابعاد آسیب زای پنهانی است که به مراتب می تواند بسیار خطرناک تر از ابعاد و صدمات آشکار آن باشد.

افزایش جرائم نشات گرفته از اعتیاد مانند طلاق ، خودکشی ، افسردگی، دزدی ، سرخوردگی اجتماعی ، ایجاد فشار و تنش روانی در خانواده ها ، فروپاشی خانواده ، کوتاهی در تربیت تربیت کودک و ضرر و زیان مالی به جامعه تنها بخشی از پیامدهای اعتیاد درجامعه است.

به دلیل وجود انواع مختلف مواد مخدر و پایین آمدن سن مصرف کنندگان ، توجه جدی به این معضل اجتماعی جزو ملزومات جامعه به شمار می آید. اگر چه تشخیص علائم سوء مصرف مواد مخدر به خصوص در روزهای ابتدایی مصرف به سادگی ممکن نیست اما برخی از تغییرات رفتاری و شخصیتی فرد مصرف کننده می تواند بیانگر این موضوع و از نشانه های اولیه اعتیاد باشد.

افرادی که درگیر اعتیاد هستند برای رهایی خود از دام اعتیاد به دنبال مراکزی هستند که بتوانند با بستری نمودن خود و طی کردن مراحل روان شناختی و مشاوره ای ، خود را نجات بخشند. در این مقاله ما مشخصات مراکز مجاز درمان و کاهش آسیب استان خوزستان را ارائه نموده ایم که با بررسی آن ها می توانید نزدیک ترین و مناسب ترین مرکز ترک اعتیاد شهر خود را شناسایی نمایید.

آدرس مراکز ترک اعتیاد در استان خوزستان

در این بخش ، برای سهولت دسترسی علاقه مندان به مراکز و کلینیک های ترک اعتیاد در استان خوزستان ، لیست آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

نام مرکز شهر  آدرس  تلفن
ارم اهواز اهواز – چهار راه نادری – خیابان جعفری – نبش منوچهری –
مجتمع پاسارگاد
۰۶۱-۱۲۲۳۹۵۷۰
امین اهواز اهواز ‐ شهرک دانشگاه – خیابان اصلی – نبش خیابان ۱۴ دانشجو –
پلاک ۳
۰۶۱-۱۳۳۴۰۵۸۴
ایران اهواز اهواز – کیان آباد – نبش خیابان ۸ شرقی – مجتمع ساختمانی – طبقه ۲ ۰۶۱-۱۳۳۷۱۷۳۱
برنا اهواز اهواز – فلکه ساعت – امانیه – خیابان منصفی شرقی – مجتمع
شمس – واحد ۱
۰۶۱-۱۳۳۳۵۶۶۵
ایرانیان آبادان آبادان – احمدآباد – خیابان لین ۱ – بین فرعی ۲ و ۳ –
طبقه فوقانی تعاونی ثامن الائمه
۰۶۳-۱۴۴۳۲۵۵۵
رهایی آبادان آبادان – احمد آباد – ولایت ۱۰ – پلاک ۱ ۰۶۳-۱۴۴۲۸۱۴۷
رضا امیدیه امیدیه – فلکه نیروی انتظامی – ساختمان نگین – طبقه ۱
افق سبز اندیمشک اندیمشک – خیابان امام خمینی – بازار روز مرکزی – روبروی
سینما راه آهن
۰۶۴-۲۴۲۲۲۳۶۹
هدایت اندیمشک اندیمشک – کوچه بازار روز مرکزی – طبقه بالا ۰۶۴-۴۲۲۴۴۶۴
نوین ایذه ایذه – خیابان امام خمینی – کوچه بهمن ۰۶۹-۲۵۲۲۳۵۱۶
میلاد باغملک باغملک – میدان معلم – کوچه سنایی ۰۶۹-۲۴۲۲۲۳۵۵
ارجان سبز بهبهان بهبهان – فلکه جوانمردی -کوچه آصفی ۰۶۷-۱۳۳۱۹۱۷۹
طلوع خرمشهر خرمشهر – خیابان امام رضا – روبروی پارک گلها ۰۶۳-۲۴۲۲۴۱۸۱
امید فردا خرمشهر خرمشهر – خیابان شیخ فضل اله نوری ۰۶۵-۱۲۲۳۸۰۸۸
ثامن رامشیر رامشیر – خیابان ۲۲ بهمن – روبروی فرمانداری ۰۶۹-۲۲۶۲۷۴۶۵
امید رامهرمز رامهرمز – خیابان طالقانی – جنب فروشگاه فرهنگیان ۰۶۹-۱۲۲۳۰۱۵۵
رازی سوسنگرد سوسنگرد – خیابان شریعتی – روبروی داروخانه دکتر فرهی ۰۶۱-۲۴۲۲۳۹۵۹
شادگان شادگان شادگان – خیابان امام خمینی – روبروی داروخانه دکتر ابراهیم
زاده
۰۶۳-۲۳۲۲۱۶۱۷
نسیم سلامت شوشتر شوشتر – خیابان شهید رجایی – جنب داروخانه شبانه روزی ۰۹۳۹-۹۰۹۴۳۴۰
پاکان ماهشهر ماهشهر – شهر چمران – خیابان شهرداری – کوچه میثاق – پلاک
۲
۰۶۵-۲۴۴۲۰۰۲۵
آفاق مسجد سلیمان مسجد سلیمان -پنج بنگله – جنب پارک نرگس ۰۹۱۶-۹۸۱۲۵۰۳
میلاد هفتکل هفتکل- خیابان امام خمینی – روبروی سالن ورزشی ۰۶۹-۲۳۲۲۱۱۰۴
پاک دزفول دزفول – خیابان طالقانی – کوچه شاداب ۰۹۱۶-۶۴۳۷۴۱۱
عمار دزفول دزفول – جاده شمس آباد ۰۹۱۶-۱۴۲۵۵۹۳
بهراه شوش شوش – خیابان دانش – میدان هفت تیر – طبقه فوقانی
بانک مهر
۰۹۱۶۳۱۱۸۱۰۶

لیست مراکز ترک اعتیاد استان خوزستان که در جدول بالا تقدیم حضورتان گردیده است از سامانه رسمی ستاد مبارزه با مواد مخدر  استخراج شده است و صرفا جنبه معرفی دارند و سنجش میزان کیفیت خدمات آن ها به عهده شخص می باشد.

مشاوره تلفنی ترک اعتیاد

به دلیل دیدگاه برخی از افراد نسبت به مشاوره ترک اعتیاد حضوری ، معمولا بسیاری از کسانی که دچار اعتیاد به مواد مخدر هستند از مراجعه حضوری به مراکز مشاوره ترک اعتیاد حضوری خودداری می کنند.

شاید علت این امر ، عدم اعتماد به نفس یا ناتوانی در بازگویی کلیه مسائل و مشکلات فرد معتاد باشد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد معتاد از مراجعه به این مراکز خودداری می کنند. در سال های اخیر مراکز مشاوره تلفنی بستر مناسبی را فراهم نموده است تا افرادی که به هر دلیل از مراجعه به مراکز حضوری مشاوره ترک اعتیاد امتناع می کنند بتوانند از منزل یا هر جای دیگری که مدنظر آن هاست توسط تلفن با بهترین و مجرب ترین مشاوران ارتباط برقرار نمایند.

مرکز مشاوره خانواده رایکو با داشتن مشاوران مجرب در زمینه مشاوره ترک اعتیاد ، این امکان را برای هموطنان عزیز فراهم آورده است تا از هر کجای کشور از طریق تماس تلفنی بتوانند مشاوره دریافت نمایند.

از طریق مشاوره تلفنی ترک اعتیاد به مواد مخدر، در کوتاه‌ترین زمان ممکن افراد می‌توانند به راحتی به مشاوران متخصص در زمینه‌های مختلف اعتیاد دسترسی پیدا کنند. مشاوره ترک اعتیاد تلفنی این امکان را فراهم کرده است تا تنها با یک تماس تلفن و بدون نیاز به مراجعه حضوری ، مشاوران ترک اعتیاد در دسترس باشند.

در مشاوره ترک اعتیاد تلفنی افراد می‌توانند با خیال آسوده تری مشکلات و مسائل خود را مطرح نمایند تا راه حل مناسبی را با توجه به شرایط خود برای ترک اعتیاد دریافت نمایند و همچنین به وسیله آموزش‌هایی که دریافت می‌کنند، از اعتیاد پیشگیری نمایند.

یکی دیگر از مزیت های مشاوره تلفنی در زمینه ترک اعتیاد ، هزینه است چرا که در مشاوره تلفنی ترک اعتیاد هزینه های شما بسیار کاهش می یابد و نکته بسیار مثبت مشاوره تلفنی این است که در بسیاری از شهرها و روستاها مراکز ترک اعتیاد وجود ندارند به همین دلیل تمامی افراد می توانند از هر نقطه ای از کشور به صورت تلفنی با مشاوران متخصص تماس گرفته و نگرانی‌ها ، مشکلات و دغدغه‌های خود را مطرح کنند و از خدمات مشاوره تلفنی بهرمند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس مراکز ترک اعتیاد در کشور و هم چنین دریافت مشاوره ترک اعتیاد با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
پیج مشاوره دریافت مشاوره