معرفی مراکز

لیست مراکز ترک اعتیاد در استان البرز

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس مراکز ترک اعتیاد در کشور و هم چنین دریافت مشاوره ترک اعتیاد با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

اعتیاد یک بیماری قابل درمان است. فردی که در دام اعتیاد گرفتار شده است برای رهایی و ترک مواد مخدر باید از لحاظ ذهنی آمادگی لازم برای ترک اعتیاد را داشته باشد چرا که با اجبار و زور و یا بستن و زندانی کردن فرد معتاد به هیچ وجه نخواهید توانست او را درمان کنید.

در واقع اصطلاح “ترک اعتیاد” یک اصطلاح عامیانه است که به روند درمان و بهبود اعتیاد به انواع مواد مخدر از جمله تریاک ، حشیش یا گل ،  کوکائین ، هروئین ، شیشه و … گفته می شود و همانطور که اشاره کردیم اعتیاد یک نوع بیماری است.

در واقع اصطلاح “ترک اعتیاد” را فقط می توانیم به رها کردن ، دفع کردن و یا پاک سازی بدن از مواد مخدر و اعتیاد آور اطلاق کرد که در علم پزشکی به آن سم زدایی گفته می شود چرا که پروسه اصلی درمان اعتیاد پس از پاک سازی بدن از مواد اعتیادآور ، توسط روانپزشک و یا شرکت در جلسات مشاوره روانشناسی انجام می گیرد.

افرادی که درگیر اعتیاد هستند برای رهایی خود از دام اعتیاد به دنبال مراکزی هستند که بتوانند با بستری نمودن خود و طی کردن مراحل روان شناختی و مشاوره ای ، خود را نجات بخشند. در این مقاله ما مشخصات مراکز مجاز درمان و کاهش آسیب استان البرز را ارائه نموده ایم که با بررسی آن ها می توانید نزدیک ترین و مناسب ترین مرکز ترک اعتیاد شهر خود را شناسایی نمایید.

آدرس مراکز ترک اعتیاد در استان البرز

در این بخش ،  برای سهولت دسترسی علاقه مندان به مراکز و کلینیک های ترک اعتیاد در استان البرز ، لیست آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

نام مرکز شهر  آدرس  تلفن
رهایی و احیای البرز کرج کلاک بالا – ضلع شرقی گلزار شهدا – روبروی درب گلزار ۰۹۱۲۱۶۸۴۴۰۲
جمعیت طلوع رهایی ایرانیان کرج حصارک پیشاهنگی – گلدشت – خیابان کاج شمالی ۰۹۳۵۱۱۵۶۵۵۰
راه روشنایی البرز کرج سرحد آباد – بعد از پل زیر گذر – داخل کوچه گلستان ۰۹۱۲۳۶۸۸۷۰۴
سبز خوشنام کرج بلوار مارلیک – پایین تر از شهرک شقایق – گلستان ۰۹۱۲۵۴۴۵۰۸۹
پرتو صداقت مهر آزادی کرج کمال شهر – ظفر ۳ – باغ سپهر ۰۹۳۲۹۲۹۰۳۸۹
فدک کرج مشکین دشت – خیابان پاسگاه – ابراهیم آباد – موتورخانه خسروی – کمپ فدک ۰۹۱۲۳۶۳۳۱۳۴
موفقیت کرج جاده ملارد – پایین تر از کانال – روبروی تربیت معلم ابوالقاسم فردوسی – کوچه عابدینی ۰۹۱۲۲۲۷۹۶۲۸
طلوع سبز کرج کلاک پایین – خیابان شهید محسن خلج – جنب پل مترو – پلاک ۵۲ ۰۹۳۵۴۶۶۶۰۱۰
امید رهایی کرج ماهدشت – میدان نماز – خیابان سربداران – انتهای خیابان چهارم شمالی ۰۹۱۲۴۶۴۳۵۱۷
توسکای البرز کرج باغستان – باغستان غربی – لاله ۶ شرقی – پلاک ۲۵ ۰۹۱۲۶۹۰۰۸۲۰
بهشت کوچک البرز هشتگرد هشتگرد – جاده سهیلیه – ورودی دوم لشگرآباد – خیابان کاج – جنب موتور آب ۰۹۱۲۶۷۸۴۲۸۲
آوای زندگی هشتگرد ساوجبلاغ ساوجبلاغ – روستای عرب آباد کوهه ۰۹۳۹۵۵۹۵۱۶۹
ندای رهایی البرز ساوجبلاغ ساوجبلاغ – چهارباغ – خیابان شهید دستغیب نبش بوستان سوم ۰۹۱۲۴۶۶۷۳۴
پارسه کرج مهرشهر – سه راه کیان مهر – به سمت ماهدشت – کوچه ماهدشت – سمت چپ ۰۹۱۹۳۶۷۵۰۰۴
باران احیای چارباغ فردیس فردیس – سه راه حافظیه – انتهای بلوار ثابتی – روبروی گلستان ۴ – خیابان اسکویی – نبش فلکه ۲ – پلاک ۱۱۰ ۰۹۳۵۳۷۸۲۲۵۰
آینده سازان کرج کرج – چهارراه طالقانی – جنب بانک صادرات – ساختمان رضا – طبقه ۳ – واحد ۳۰۴ ۰۹۱۲۱۸۲۴۱۸۸
آریانا کرج ساوجبلاغ – چهارباغ – خیابان شهید دستغیب – نبش بوستان سوم ۳۴۶۰۹۵۸۳
ارمغان سبز فردیس فردیس – نرسیده به فلکه دوم – پلاک ۱۲۵۷ ۳۳۴۶۰۹۵۸۳
امیدنو کرج عظیمیه – نرسیده به میدان مهران – طبقه فوقانی داروخانه دکتر مسعودنیا – پلاک ۵۲ ۳۳۲۵۰۰۹۱۱
امید زندگی نظرآباد نظرآباد – خیابان شهید مطهری – کوچه شهید محلاتی – پلاک ۱/۱۵ ۰۹۳۵۲۸۲۷۵۷۳
زندگی سپید نظرآباد نظرآباد – میدان لاله – پاساژ وین ۰۹۳۶۹۹۰۰۸۰۲

لیست مراکز ترک اعتیاد استان البرز که در جدول بالا تقدیم حضورتان گردیده است از سامانه رسمی ستاد مبارزه با مواد مخدر  استخراج شده است و صرفا جنبه معرفی دارند و سنجش میزان کیفیت خدمات آن ها به عهده شخص می باشد.

مشاوره تلفنی ترک اعتیاد

به دلیل دیدگاه برخی از افراد نسبت به مشاوره ترک اعتیاد حضوری ، معمولا بسیاری از کسانی که دچار اعتیاد به مواد مخدر هستند از مراجعه حضوری به مراکز مشاوره ترک اعتیاد حضوری خودداری می کنند.

شاید علت این امر ، عدم اعتماد به نفس یا ناتوانی در بازگویی کلیه مسائل و مشکلات فرد معتاد باشد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد معتاد از مراجعه به این مراکز خودداری می کنند. در سال های اخیر مراکز مشاوره تلفنی بستر مناسبی را فراهم نموده است تا افرادی که به هر دلیل از مراجعه به مراکز حضوری مشاوره ترک اعتیاد امتناع می کنند بتوانند از منزل یا هر جای دیگری که مدنظر آن هاست توسط تلفن با بهترین و مجرب ترین مشاوران ارتباط برقرار نمایند.

مرکز مشاوره خانواده رایکو با داشتن مشاوران مجرب در زمینه مشاوره ترک اعتیاد ، این امکان را برای هموطنان عزیز فراهم آورده است تا از هر کجای کشور از طریق تماس تلفنی بتوانند مشاوره دریافت نمایند.

از طریق مشاوره تلفنی ترک اعتیاد به مواد مخدر، در کوتاه‌ترین زمان ممکن افراد می‌توانند به راحتی به مشاوران متخصص در زمینه‌های مختلف اعتیاد دسترسی پیدا کنند. مشاوره ترک اعتیاد تلفنی این امکان را فراهم کرده است تا تنها با یک تماس تلفن و بدون نیاز به مراجعه حضوری ، مشاوران ترک اعتیاد در دسترس باشند.

در مشاوره ترک اعتیاد تلفنی افراد می‌توانند با خیال آسوده تری مشکلات و مسائل خود را مطرح نمایند تا راه حل مناسبی را با توجه به شرایط خود برای ترک اعتیاد دریافت نمایند و همچنین به وسیله آموزش‌هایی که دریافت می‌کنند، از اعتیاد پیشگیری نمایند.

یکی دیگر از مزیت های مشاوره تلفنی در زمینه ترک اعتیاد ، هزینه است چرا که در مشاوره تلفنی ترک اعتیاد هزینه های شما بسیار کاهش می یابد و نکته بسیار مثبت مشاوره تلفنی این است که در بسیاری از شهرها و روستاها مراکز ترک اعتیاد وجود ندارند به همین دلیل تمامی افراد می توانند از هر نقطه ای از کشور به صورت تلفنی با مشاوران متخصص تماس گرفته و نگرانی‌ها ، مشکلات و دغدغه‌های خود را مطرح کنند و از خدمات مشاوره تلفنی بهرمند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس مراکز ترک اعتیاد در کشور و هم چنین دریافت مشاوره ترک اعتیاد با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
پیج مشاوره دریافت مشاوره