معرفی مراکز

لیست دفاتر ازدواج و طلاق در یزد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس و تلفن دفاتر ازدواج و طلاق در یزد و همچنین مشاوره ازدواج و طلاق با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

ازدواج و طلاق دو تصمیم مهم در زندگی هر فردی به شمار می روند. آن دسته از جوانانی که تصمیم به ازدواج می گیرند، اگر انتخاب سنجیده ای داشته باشند، می توانند زندگی آینده خود را تضمین کنند. شاید شما هم شنیده باشید که می گویند ازدواج مانند هندوانه ای دربسته است، اگر چه ما قادر به پیش بینی آینده نیستیم، اما با انتخاب آگاهانه می توانیم تا حد زیادی مشکلات زندگی آینده را کاهش دهیم.

اگر چه برخی معتقدند ازدواج در سنین پایین یا وجود اختلاف سن در ازدواج از دلایل طلاق محسوب می شوند، اما این دلیل همیشه صادق نیست. چرا که با بررسی و دریافت مشاوره از روانشناسان متخصص می توان ابعاد شخصیتی طرفین را مورد ارزیابی قرار داد و چنانچه نتیجه مطلوب حاصل شد، اقدام به ازدواج کرد. این کار تا حدود زیادی برای جلوگیری از طلاق در آینده مفید خواهد بود.

همانطور که می دانید در کشور ما همانند بسیاری از کشورهای دنیا، زن و مرد برای ثبت پیوند ازدواج و یا طلاق میان خود، ملزم به ثبت رسمی آن هستند. دفاتر مجاز ثبت ازدواج و طلاق که در تمامی استان ها دایر و فعال هستند به این کار می پردازند که ما در این مقاله، آدرس دفاتر ازدواج و طلاق را در یزد برای شما عزیزان ارائه نموده ایم.

آدرس و شماره تلفن دفاتر ثبت ازدواج و طلاق در یزد

در این بخش، برای سهولت دسترسی علاقه مندان به آدرس دفاتر ازدواج و طلاق در استان یزد، لیست آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

شهر  آدرس دفتر ازدواج و طلاق  شماره تلفن
یزد یزد – بلوار مدرس – جنب پارک بزرگ شهر – خیابان سنتو – خیابان شهید احمدی روشن – بن بست کوثر – آخرین منزل شمالی ۰۳۵-۳۶۲۹۴۰۷۷
یزد یزد – میدان همافر – خیابان ایمان – کوچه بنفشه – پلاک ۳۱ ۰۳۵-۳۷۲۴۶۸۰۸
یزد یزد – خیابان ایرانشهر – رو به روی موزه علوم طبیعی – جنب دفتر پیشخوان دولت ۰۳۵-۳۶۲۶۰۷۷۶
یزد یزد – خیابان کاشانی – کوچه جنب سازمان آب (کوچه ۳۴) – کوچه شهید اسلامیه پلاک ۷۷ ۰۳۵-۳۶۲۳۴۷۳۱
یزد یزد – امیرآباد – خیابان انقلاب ۲۴ متری – محمود آباد – بن بست کوثر ۰۳۵-۳۵۲۵۵۴۴۰
یزد یزد – بلوار آزادگان – خیابان معراج – پلاک ۲۲  ۰۳۵-۳۷۲۰۶۰۷۶
یزد یزد – آزاد شهر – فلکه دوم – خیابان ابوریحان – پلاک ۲۳۸ ۰۳۵-۳۷۲۱۱۲۸۲
یزد یزد – بلوار پاسداران – نبش کوچه ۱۳ – پلاک ۲ ۰۳۵-۳۸۲۲۹۵۹۶
یزد یزد- بلوار دهه فجر – خیابان شهدای مریم آباد (خیام) – کوچه شهید فخرالساعه – پلاک ۳۶ ۰۳۵-۳۵۲۱۰۹۸۰
یزد یزد – بلوار شهیدان اشرف – ساختمان الماس – واحد ۲۰۲ ۰۳۵-۸۳۰۱۲۰۶
یزد یزد – خیابان کاشانی – کوچه حمید – کوچه انصار – پلاک ۵۱ ۰۳۵-۳۶۲۳۳۰۲۰
یزد یزد – خیابان کاشانی – بلوار مدرس – کوی رسالت – ده متری دوم – پلاک ۱۳۹ ۰۳۵-۳۸۲۴۸۲۳۹
یزد یزد – چهارراه فرهنگیان – بلوار سید محمد پاک نژاد – قبل از فروشگاه کارمندان – کوچه اشتری – شماره ۱۰ – داخل کوچه سمت چپ – پلاک ۳۸ ۰۳۵-۳۶۲۰۴۲۴۶
یزد یزد – خیابان چمران – کوی ولی عصر (عج) – پلاک ۲۰ ۰۳۵-۳۶۲۴۸۵۱۲

مشاوره تلفنی ازدواج و طلاق

یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی هر فرد، تصمیم گیری راجع به ازدواج است. در حقیقت ازدواج قدم اول برای تشکیل خانواده و به مراتب، از عناصر سنگ بنای جامعه ی انسانی است. چرا که نوع پایه گذاری و میزان اندیشه و تدبر در آن در میزان پیشرفت، سقوط یا صعود جامعه تاثیر دارد.

با توجه به اهمیت بالای تصمیم گیری درست درباره ازدواج، ضرورت مشاوره قبل از ازدواج اینجا نمایان می شود. برخی از موارد مانند ازدواج در سنین پایین، که ممکن است در آینده مشکل ساز شود، از جمله مواردی است که مشاوران و روانشناسان با بررسی ویژگی های اخلاقی و شخصیتی و بر اساس تست های روانشناسی، به شما در تصمیم گیری بهتر کمک خواهند کرد.

هم چنین زوجینی که در روابط زناشویی خود به مشکل برخورده اند و تصمیم به جدایی گرفته اند بهتر است پیش از اقدام به این کار، به مشورت با مشاوران و روانشناسان متخصص بپردازند و با آگاهی کامل نسبت به این کار اقدام کنند. چرا که انسان ها در مواقع حساس ممکن است احساساتی عمل کرده و دست به اشتباهی بزنند که جبران آن امکان پذیر نباشد. مشاوره تلفنی طلاق، بهترین گزینه برای زوجینی است که به دلایلی از مراجعه به دفاتر مشاوره و یا کلینیک روانشناسان خانواده، معذوریت دارند. چرا که در هر لحظه و در هر موقعیت که اراده کنند، می توانند سوالات و مشکلات خود را با مشاوران در میان گذاشته و بهترین راه حل را دریافت نمایند.

مزایای مشاوره تلفنی

  • مشاوره گیرنده می تواند در کوتاه ترین زمان سوالات خود را از روانشناس بپرسد و پاسخ های مناسبی دریافت کند.
  •  در مشاوره تلفنی نیازی به حضور در محل نیست و شخص می تواند تنها با یک تلفن با مشاور متخصص در آن زمینه صحبت کند. لذا در هزینه رفت و آمد و همچنین در زمان صرفه جویی می شود. حتّی شما می توانید از سراسر کشور بدون داشتن محدودیت مکانی با روانشناس متخصص در ارتباط باشید.
  • امروزه بسیاری از جوانان به دلیل مشغله های زندگی از مراجعه به مراکز مشاوره ازدواج خودداری می کنند و یا به دلایل دیگری مثل کمرویی و خجالت، عدم اعتماد به نفس بالا و …حاضر نیستند در این جلسات شرکت کنند. به همین دلیل مشاوره تلفنی ازدواج یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت راهنمایی های پیش از ازدواج است.
  • از دیگر مزایای مشاوره تلفنی ، پرداخت هزینه است که مراحل آن بسیار آسان می باشد و برای پرداخت هزینه تماس نیازی به کارت به کارت و صرف زمان اضافی برای انتقال وجه نیست. هزینه مشاوره تلفنی مستقیماً روی قبض تلفن شما محاسبه خواهد شد.
  • و …

مرکز مشاوره خانواده رایکو، با دارا بودن کادر مجرب روانشناسان و مشاوران در تمامی زمینه های روانشناسی از جمله طلاق و ازدواج به کمک شما آمده است تا بتوانید با دریافت مشاوره تلفنی، در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده، مشکلات خود را مطرح و برطرف نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس و تلفن دفاتر ازدواج و طلاق در یزد و همچنین مشاوره ازدواج و طلاق با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
پیج مشاوره دریافت مشاوره