معرفی مراکز

لیست دفاتر ازدواج و طلاق در گرگان

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس و تلفن دفاتر ازدواج و طلاق در گرگان و همچنین مشاوره ازدواج و طلاق با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

ازدواج و طلاق دو تصمیم مهم در زندگی هر فردی به شمار می روند. آن دسته از جوانانی که تصمیم به ازدواج می گیرند، اگر انتخاب سنجیده ای داشته باشند، می توانند زندگی آینده خود را تضمین کنند. شاید شما هم شنیده باشید که می گویند ازدواج مانند هندوانه ای دربسته است، اگر چه ما قادر به پیش بینی آینده نیستیم، اما با انتخاب آگاهانه می توانیم تا حد زیادی مشکلات زندگی آینده را کاهش دهیم.

اگر چه برخی معتقدند ازدواج در سنین پایین یا وجود اختلاف سن در ازدواج از دلایل طلاق محسوب می شوند، اما این دلیل همیشه صادق نیست. چرا که با بررسی و دریافت مشاوره از روانشناسان متخصص می توان ابعاد شخصیتی طرفین را مورد ارزیابی قرار داد و چنانچه نتیجه مطلوب حاصل شد، اقدام به ازدواج کرد. این کار تا حدود زیادی برای جلوگیری از طلاق در آینده مفید خواهد بود.

همانطور که می دانید در کشور ما همانند بسیاری از کشورهای دنیا، زن و مرد برای ثبت پیوند ازدواج و یا طلاق میان خود، ملزم به ثبت رسمی آن هستند. دفاتر مجاز ثبت ازدواج و طلاق که در تمامی استان ها دایر و فعال هستند به این کار می پردازند که ما در این مقاله، آدرس دفاتر ازدواج و طلاق را در گرگان برای شما عزیزان ارائه نموده ایم.

آدرس و شماره تلفن دفاتر ثبت ازدواج و طلاق در گرگان

در این بخش، برای سهولت دسترسی علاقه مندان به آدرس دفاتر ازدواج و طلاق در گرگان، لیست آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

شهر  آدرس دفتر ازدواج و طلاق  شماره تلفن
گرگان گرگان – میدان وحدت – خیابان ۱۵ متری اول پاسرو ۰۱۷-۳۲۲۲۷۶۴۱
گرگان گرگان – خیابان شهدا – نبش لاله ۷ – ساختمان آفتاب – طبقه دوم ۰۱۷-۳۲۲۳۷۹۵۰
گرگان گرگان – میدان شهرداری – ۱۵ متری مهرآیین (پشت بازار امام) – ساختمان حبیبی فر- طبقه اول ۰۱۷-۳۲۲۴۴۳۵۸
گرگان گرگان – خیابان شهدا – لاله ۱۵ – جنب بانک انصار ۰۱۷-۳۲۲۳۳۴۱۳
گرگان گرگان – خیابان امام – پاساژ فلسفی – طبقه دوم ۰۱۷-۳۲۲۲۱۳۰۰
گرگان گرگان – خیابان امام – آفتاب بیست و دوم – پاساژ قدس ۰۱۷-۳۲۲۳۲۰۳۸
گرگان گرگان – خیابان شهدا – رو به روی لاله ششم – جنب بانک سپه ۰۱۷-۳۲۲۳۲۸۹۹
گرگان گرگان – میدان شهرداری – ۱۵ متری مهرآئین – ساختمان خرمی ۰۱۷-۳۲۲۳۰۹۳۰
گرگان گرگان – خیابان امام – ۱۵ متری پاسرو – مجتمع تجاری زاهدی ۰۱۷-۳۲۲۴۲۵۸۸
گرگان گرگان – فلکه سرخواجه – پاساژ ثامن – طبقه دوم ۰۱۷-۳۲۲۲۰۹۱۲
گرگان گرگان – شهرداری – داخل بازار امام – طبقه ۲ ۰۱۷-۳۲۲۳۱۶۶۶
گرگان گرگان – خیابان خمینی – آفتاب ۱۵ – جنب مدرسه علمیه امام صادق (ع) ۰۱۷-۳۲۲۴۴۰۲۱
گرگان گرگان – خیابان شهدا – نبش لاله یکم – طبقه فوقانی بانک مسکن ۰۱۷-۳۲۲۵۲۲۲۲

مشاوره تلفنی ازدواج و طلاق

یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی هر فرد، تصمیم گیری راجع به ازدواج است. در حقیقت ازدواج قدم اول برای تشکیل خانواده و به مراتب، از عناصر سنگ بنای جامعه ی انسانی است. چرا که نوع پایه گذاری و میزان اندیشه و تدبر در آن در میزان پیشرفت، سقوط یا صعود جامعه تاثیر دارد.

با توجه به اهمیت بالای تصمیم گیری درست درباره ازدواج، ضرورت مشاوره قبل از ازدواج اینجا نمایان می شود. برخی از موارد مانند ازدواج در سنین پایین، که ممکن است در آینده مشکل ساز شود، از جمله مواردی است که مشاوران و روانشناسان با بررسی ویژگی های اخلاقی و شخصیتی و بر اساس تست های روانشناسی، به شما در تصمیم گیری بهتر کمک خواهند کرد.

امروزه بسیاری از جوانان به دلیل مشغله های زندگی از مراجعه به مراکز مشاوره ازدواج خودداری می کنند و یا به دلایل دیگری مثل کمرویی و خجالت، عدم اعتماد به نفس بالا و …حاضر نیستند در این جلسات شرکت کنند. به همین دلیل مشاوره تلفنی ازدواج یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت راهنمایی های پیش از ازدواج است.

هم چنین زوجینی که در روابط زناشویی خود به مشکل برخورده اند و تصمیم به جدایی گرفته اند بهتر است پیش از اقدام به این کار، به مشورت با مشاوران و روانشناسان متخصص بپردازند و با آگاهی کامل نسبت به این کار اقدام کنند. چرا که انسان ها در مواقع حساس ممکن است احساساتی عمل کرده و دست به اشتباهی بزنند که جبران آن امکان پذیر نباشد. مشاوره تلفنی طلاق، بهترین گزینه برای زوجینی است که به دلایلی از مراجعه به دفاتر مشاوره و یا کلینیک روانشناسان خانواده، معذوریت دارند. چرا که در هر لحظه و در هر موقعیت که اراده کنند، می توانند سوالات و مشکلات خود را با مشاوران در میان گذاشته و بهترین راه حل را دریافت نمایند.

مرکز مشاوره خانواده رایکو، با دارا بودن کادر مجرب روانشناسان و مشاوران در تمامی زمینه های روانشناسی از جمله طلاق و ازدواج به کمک شما آمده است تا بتوانید با دریافت مشاوره تلفنی، در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده، مشکلات خود را مطرح و برطرف نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس و تلفن دفاتر ازدواج و طلاق در گرگان و همچنین مشاوره ازدواج و طلاق با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
پیج مشاوره دریافت مشاوره