معرفی مراکز

لیست دفاتر ازدواج و طلاق در لرستان

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس و تلفن دفاتر ازدواج و طلاق در لرستان و همچنین مشاوره ازدواج و طلاق با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

ازدواج و طلاق دو تصمیم مهم در زندگی هر فردی به شمار می روند. آن دسته از جوانانی که تصمیم به ازدواج می گیرند، اگر انتخاب سنجیده ای داشته باشند، می توانند زندگی آینده خود را تضمین کنند. شاید شما هم شنیده باشید که می گویند ازدواج مانند هندوانه ای دربسته است، اگر چه ما قادر به پیش بینی آینده نیستیم، اما با انتخاب آگاهانه می توانیم تا حد زیادی مشکلات زندگی آینده را کاهش دهیم.

اگر چه برخی معتقدند ازدواج در سنین پایین یا وجود اختلاف سن در ازدواج از دلایل طلاق محسوب می شوند، اما این دلیل همیشه صادق نیست. چرا که با بررسی و دریافت مشاوره از روانشناسان متخصص می توان ابعاد شخصیتی طرفین را مورد ارزیابی قرار داد و چنانچه نتیجه مطلوب حاصل شد، اقدام به ازدواج کرد. این کار تا حدود زیادی برای جلوگیری از طلاق در آینده مفید خواهد بود.

همانطور که می دانید در کشور ما همانند بسیاری از کشورهای دنیا، زن و مرد برای ثبت پیوند ازدواج و یا طلاق میان خود، ملزم به ثبت رسمی آن هستند. دفاتر مجاز ثبت ازدواج و طلاق که در تمامی استان ها دایر و فعال هستند به این کار می پردازند که ما در این مقاله، آدرس دفاتر ازدواج و طلاق را در لرستان برای شما عزیزان ارائه نموده ایم.

آدرس و شماره تلفن دفاتر ثبت ازدواج و طلاق در لرستان

در این بخش، برای سهولت دسترسی علاقه مندان به آدرس دفاتر ازدواج و طلاق در استان لرستان، لیست آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

شهر  آدرس دفتر ازدواج و طلاق  شماره تلفن
خرم آباد خرم آباد –  چهارراه اسدآبادی – جنب پل پیروزی ۰۶۶-۳۳۳۳۵۶۵۱
خرم آباد  خرم آباد – خیابان انقلاب – رو به روی بیمارستان عشایر ۰۶۶-۳۳۲۴۲۵۶۵
خرم آباد خرم آباد – میدان امام حسین (ع) – ۱۰۰ متر پایین تر از میدان – به طرف گلدشت – جنب پلیس + ۱۰ ۰۶۶-۳۳۴۳۸۹۹۸
خرم آباد خرم آباد – خیابان علوی – مقابل بانک کشاورزی ۰۶۶-۳۳۳۰۵۱۷۶
خرم آباد خرم آباد – خیابان علوی – نرسیده به میدان شقایق – رو به روی تامین اجتماعی شعبه ۳ ۰۶۶-۳۴۲۳۹۵۹۳
خرم آباد خرم آباد – خیابان انقلاب – بین خیابان دلفان و بیمارستان – رو به روی بانک صادرات – کوچه مصطفی خمینی – پلاک ۲۸ ۰۶۶-۳۳۲۲۸۴۸۲
خرم آباد خرم آباد – خیابان انقلاب – شیرخوارگاه – نبش کوچه بهداشت ۰۶۶-۳۳۲۲۳۴۴۴
خرم آباد خرم آباد – خیابان علوی – حد فاصل میدان امام (ره) و شقایق – جنب دفتر خدمات الکترونیک قضایی ۰۶۶-۳۳۴۳۷۶۱۰
خرم آباد خرم آباد – خیابان علوی – رو به روی مسجد علوی – کوچه شهید سعیدی ۰۶۶-۳۳۳۰۴۴۴۸
خرم آباد خرم آباد – خیابان علوی – کوچه شهید شاهرخی – پلاک ۸ ۰۶۶-۳۴۲۰۴۰۵۵
خرم آباد خرم آباد – خیابان انقلاب – بین کوچه ۳ و ۴ آراسته ۰۶۶-۳۳۲۲۴۷۸۳
خرم آباد خرم آباد – رو به روی خیابان ناصر خسرو – اول مطهری – کوچه یاسمن – پلاک ۱۱ ۰۶۶-۳۳۲۰۶۵۶۶
خرم آباد خرم آباد – خیابان علوی – نرسیده به میدان امام حسین (ع) – طبقه بالا عکاسی رنگارنگ ۰۶۶-۳۴۲۲۳۴۹۷

مشاوره تلفنی ازدواج و طلاق

یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی هر فرد، تصمیم گیری راجع به ازدواج است. در حقیقت ازدواج قدم اول برای تشکیل خانواده و به مراتب، از عناصر سنگ بنای جامعه ی انسانی است. چرا که نوع پایه گذاری و میزان اندیشه و تدبر در آن در میزان پیشرفت، سقوط یا صعود جامعه تاثیر دارد.

با توجه به اهمیت بالای تصمیم گیری درست درباره ازدواج، ضرورت مشاوره قبل از ازدواج اینجا نمایان می شود. برخی از موارد مانند ازدواج در سنین پایین، که ممکن است در آینده مشکل ساز شود، از جمله مواردی است که مشاوران و روانشناسان با بررسی ویژگی های اخلاقی و شخصیتی و بر اساس تست های روانشناسی، به شما در تصمیم گیری بهتر کمک خواهند کرد.

امروزه بسیاری از جوانان به دلیل مشغله های زندگی از مراجعه به مراکز مشاوره ازدواج خودداری می کنند و یا به دلایل دیگری مثل کمرویی و خجالت، عدم اعتماد به نفس بالا و …حاضر نیستند در این جلسات شرکت کنند. به همین دلیل مشاوره تلفنی ازدواج یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت راهنمایی های پیش از ازدواج است.

هم چنین زوجینی که در روابط زناشویی خود به مشکل برخورده اند و تصمیم به جدایی گرفته اند بهتر است پیش از اقدام به این کار، به مشورت با مشاوران و روانشناسان متخصص بپردازند و با آگاهی کامل نسبت به این کار اقدام کنند. چرا که انسان ها در مواقع حساس ممکن است احساساتی عمل کرده و دست به اشتباهی بزنند که جبران آن امکان پذیر نباشد. مشاوره تلفنی طلاق، بهترین گزینه برای زوجینی است که به دلایلی از مراجعه به دفاتر مشاوره و یا کلینیک روانشناسان خانواده، معذوریت دارند. چرا که در هر لحظه و در هر موقعیت که اراده کنند، می توانند سوالات و مشکلات خود را با مشاوران در میان گذاشته و بهترین راه حل را دریافت نمایند.

مرکز مشاوره خانواده رایکو، با دارا بودن کادر مجرب روانشناسان و مشاوران در تمامی زمینه های روانشناسی از جمله طلاق و ازدواج به کمک شما آمده است تا بتوانید با دریافت مشاوره تلفنی، در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده، مشکلات خود را مطرح و برطرف نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس و تلفن دفاتر ازدواج و طلاق در لرستان و همچنین مشاوره ازدواج و طلاق با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
پیج مشاوره دریافت مشاوره