مشاوره جنسی و زناشویی تلفنی
5 (100%) 4 vote[s]
مشاوره جنسی

مشاوره جنسی و زناشویی تلفنی

برای دریافت مشاوره جنسی با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۵۹۷۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

شیرینی زندگی مشترک تان را با بهبود روابط زناشویی خود بیشتر کنید. این موضوع دقیقا همان چیزی است که در یک مشاوره جنسی و زناشویی به شما آموزش داده می شود. حتما قبول دارید که کیفیت روابط جنسی و زناشویی شما می تواند اساس زندگی تان را استوارتر کند. پس آن را جدی بگیرید و سعی کنید با افزایش سطح آگاهی خود نسبت به مسائل جنسی و روابط زناشویی، این کیفیت را افزایش دهید.

یکی از بهترین راه ها برای این کار انجام مشاوره جنسی تلفنی و استفاده از توصیه های روانشناسان و مشاوران با تجربه است. این مشاوره به سادگی و در کمترین زمان انجام شده و به شما در بهبود روابط تان کمک بسیار زیادی خواهد کرد. ما هم به دلیل اهمیت این موضوع، در این مقاله سعی می کنیم تا به مبحث مشاوره در روابط زناشویی بپردازیم و فواید یک مشاوره تلفنی را برای شما بیان نماییم. اگر قصد دارید تا در این باره بیشتر بدانید، حتما ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

چرا باید از مشاوران کمک گرفت؟

بسیاری از زوجین به یک مشاوره جنسی نیاز دارند و این نیاز را به دلایل مختلفی احساس می کنند. یکی از این دلایل می تواند آگاهی کم آن ها نسبت به روابط جنسی باشد این موضوع بیشتر در افرادی که در سنین پایین تر ازدواج می کنند شایع است و اگر به موقع به عدم آگاهی و کمبود اطلاعات خود پی نبرند ممکن است به مشکلات متعددی دچار شوند.

از دلایل دیگر نیاز به مشاوره جنسی می تواند مشکلاتی باشد که ممکن است در حین رابطه برای یکی از زوجین یا هر دوی آن ها به وجود آید و آن ها را از ادامه روابط یا تکرار آن نگران نماید. وجود این مشکلات به عوامل مختلفی بستگی دارد و بسیاری از زوجین حداقل یک بار با نوعی از این مشکلات مواجه می شوند. اما باید توانایی مهار مشکل و رسیدن به آرامش در کنار همسر خود را داشته باشند تا به زندگی شیرین و پایداری دست یابند.

فواید استفاده از مشاوره جنسی و زناشویی تلفنی

مشاوران جنسی و زناشویی سعی دارند تا با ارائه راه حل های ایمن و بدون خطر به حل مشکلات ایجاد شده در روابط جنسی زوجین کمک کنند. مراجعه به این مشاوران باعث می شود تا افراد بتوانند با دلگرمی بیشتری با مشکلات خود رو به رو شوند و در تلاش باشند تا با آگاهی بیشتری به حل آن ها اقدام کنند. یک مشاوره زناشویی خوب، زوجین را از اشتباهاتشان آگاه می کند و باورهای غلط آن ها را از بین برده و حقایق را برایشان روشن می نماید. در این جا به بیان برخی از فوایدی که یک مشاوره جنسی تلفنی نسبت به مشاوره حضوری با خود به همراه خواهد داشت می پردازیم:

 • سهولت مشاوره برای افرادی که از بیان مشکلات جنسی خود خجالت می کشند و یا به هر دلیلی حاضر به مراجعه حضوری به دفتر مشاوران نیستند
 • دسترسی آسان تر و آنلاین به مشاوران
 • برقراری ارتباط سریع تر با مشاور و دریافت مشاوره اورژانسی
 • کاهش هزینه ها و رفت و آمدهای غیرضروری
 • امکان دسترسی به مشاوران در سایر شهرها

مشاوره جنسی و زناشویی به چه نیازهایی پاسخ می دهد؟

انجام مشاوره در هر کاری به شما کمک می کند تا با دید باز تری به مسائل نگاه کنید و آن را از جنبه های مختلفی بررسی نموده و با دقت بهتری برای رفع آن ها اقدام نمایید. یک مشاور با تجربه مسلما با افراد زیادی سر و کار داشته است و به راحتی می تواند علت ایجاد مشکل شما را تشخیص داده و به حل آن بپردازد. از طرف دیگر شما را از روی آوردن به راه حل های سنتی و روش های غیر اصولی بی نیاز نموده و از گمراهی و رفتن به راه های اشتباه جلوگیری می کند.

موارد زیر تنها برخی از صدها کمکی است که یک مشاوره جنسی و زناشویی می تواند به خانواده ها بنماید:

 • کمک به زوجین برای یافتن علت مشکلاتی نظیر سردی و بی میلی نسبت به روابط زناشویی
 • افزایش سطح آگاهی والدین نسبت به پاسخ گویی به سوالات جنسی فرزندان با توجه به سن و جنسیت آن ها
 • کمک به کشف و پیگیری درمان بیماری های جنسی و مقاربتی
 • یافتن علت کاهش میل جنسی و کمک به بهبود روابط زوجین
 • انجام مشاوره برای آغاز دوران بلوغ و تغییرات ناگهانی در خلق و خو و طرز تفکر افراد
 • کمک به درمان مشکلات جنسی و خانوادگی از قبیل زود انزالی یا دیر انزالی، تنوع طلبی و دگرخواهی، اختلاف بر سر فرزند آوری و …
 • مشاوره به افراد همجنسگرا
 • مشاوره برای درمان پرخاشگری در زندگی مشترک
 • مشاوره به افرادی که خود یا یکی از نزدیکان شان در طول زندگی مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند
 • مشاوره به افرادی که از همسر خود خیانت دیده اند و یا دچار تردید برای ادامه زندگی مشترک خود هستند
 • مشاوره برای درمان اختلالات روانی و مشکلات اخلاقی در حین روابط جنسی و ریشه یابی و رفع این مشکلات
 • مشاوره برای رفع ترس، بیماری فوبیا، خجالت و کم رویی و کمبود اعتماد به نفس برای برقراری روابط
 • مشاوره به افرادی که برای برقراری روابط جنسی دچار استرس و اضطراب شدید می شوند
 • مشاوره برای درمان بدبینی در زندگی مشترک
 • آموزش روابط جنسی و نحوه برقراری ارتباط جنسی با همسر
 • ارائه آموزش در مورد خطرات و آسیب های جنسی و مشکلات احتمالی مرتبط با انحرافات جنسی
 • مشاوره زناشویی در دوران نامزدی و عقد

 

چه زمانی برای انجام مشاوره جنسی مناسب است؟

زوجین باید این حقیقت را بپذیرند که اگر روابط جنسی شان را به خوبی پاسخ ندهند و یا اهمیت کمی برای نیازهای جنسی طرف مقابل خود قائل باشند، به زودی با مشکلاتی نظیر سرد مزاجی، دلزدگی و کاهش روابط عاطفی مواجه خواهند شد و هر چه می گذرد، پایه های زندگی خود را سست تر و زندگی مشترک خود را سردتر خواهند دید.

به یاد داشته باشید که در زندگی مشترک نباید اجازه داد تا یک مشکل کوچک به تدریج به مشکلی غیر قابل حل تبدیل شود. آن هم مشکلی که با کمک یک مشاوره آن هم مشاوره تلفنی که بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرف هزینه زیاد قابل انجام است، حل می شود.

 • نیاز به مشاوره جنسی در دوران بلوغ

باید توجه داشت که مشاوره جنسی تنها مربوط به زوجین و دوران پس از ازدواج نیست. همه افراد با هر جنسیتی در زندگی خود به این مشاوره نیاز دارند و این نیاز در دوران بلوغ بیش از هر دوره دیگری احساس می شود. در این دوران اندام ها به رشد کامل خود رسیده و توجه فرد به اندام های جنسی خود بیش از دوران کودکی اش می شود.

نیاز به آگاهی در مورد مسائل جنسی در این سن فرد را کنجکاو نموده و اگر اطلاعات مناسبی در اختیار او قرار نگیرد، بروز مشکلاتی نظیر انحرافات جنسی، انجام خود ارضایی و حتی برقراری ارتباط جنسی و نامناسب با سایر افراد برای او دور از انتظار نخواهد بود. به خصوص این که احساسات انسان در این دوران به حد قابل توجهی بیشتر شده و به همین دلیل فرد ممکن است مشاوران نامناسب و بدون صلاحیتی را برای دریافت اطلاعات جنسی انتخاب نمایند.

برای دریافت مشاوره جنسی با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸

تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۵۹۷۸

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب ها

نوشته های مشابه

۴ دیدگاه

 1. با عرض سلام.بنده ۲۷ سالمه و متاهل هستم.همیشه در رابطه جنسی با همسرم دچار زودانزالی میشم و این قضیه هم خودم و همسرم رو خیلی ناراحت میکنه.دنبال یه درمان موثر میگردم.بنظر شما دنبال قرصو دارو برم یا راهکارهای دیگه ای هم داره؟

  1. با سلام
   درمان های غیر دارویی رایج برای حل مسئله زود انزالی با نظر و تحت مشورت متخصص سکس تراپیست مانند روش مستر و جانز قابل درمان خواهد بود. استفاده از اسپری ها و ژل های تاخیری، کاندوم، تمرینات کگل و بالا بردن تعداد دفعات انجام رابطه سکس نیز تاثیر گذار خواهد بود. لیکن در صورت نیاز می توانید همزمان از دارو و تمرینات همزمان برای گرفتن نتیجه بهتر نیز استفاده نمایید.

 2. سلام.ببخشید من و همسرم دوسالی هست که باهم ازدواج کردیم.اولش از لحاظ جنسی خیلی رابطمون خوب بود و ایشون تمایلش زیاد بود اما رفته رفته این تمایل کم و کم تر شد و تا جایی که الان اصلا به من توجهی نشون نمیده و فقط اگر نیاز جنسی داشته باشه برای رفع نیاز یه رابطه خیلی کوتاه باهم داریم.منم تمام سعیم رو تو رابطه میکنم ، چه از لحاظ آرایش و زیبایی و … اما جواب نمیده.اینم بگم که یکی دوماه اخیر یکم فشار و استرس رو شوهرم زیاده.اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید چیکار کنم

  1. باسلام
   در درجه اول شما باید به علت رفتار همسر خود پی ببرید و به دنبال راهکار جهت حل مشکل مربوطه باشید. دلایل متعددی مانند مشکلات زندگی ، مالی و کاری باعث استرس می شوند و همراه و همدل نبودن شما در این دوران سخت و انجام رفتارهای ناشایست (غر زدن ، سرکوفت زدن و … ) این تفکر را در ذهن همسرتان ایجاد خواهد کرد که شما در شرایط سخت درکنار او نبوده اید . درصورت ادامه دار بودن رفتار همسرتان بعد از سپری کردن شرایط سخت ،حتما به مشاوره خانواده مراجعه کرده زیرا ممکن است مشکلات حادتری برای شما ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن